Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Yeni Binance Launchpad Projesi Band Protocol (BAND) Duyuruldu

Yeni Binance Launchpad Projesi Band Protocol (BAND) Duyuruldu

ABONE OL:google-news

Dev kripto para borsası Binance, yatırımcılarına yeni kripto para projeleri sunmaya devam ediyor. Kripto para borsası bu sefer Binance Launchpad üzerinden web 3.0 uygulamaları için veri yönetiminde hizmet sunan bir şirket olan Brand Protocol adına yeni bir token satışı (IEO) gerçekleşecek.

Borsa, önceki token satışlarından farklı olarak bu projede gerçekleştirilecek satışlar için BNB bakiye kayıtlarının 17 Ağustos’tan itibaren alınmaya başladığını bildirdi. Yani, 17 Ağustos 2019 TSİ 03.00’ten itibaren 17 Eylül 2019 TSİ 03.00’e kadar hesaplarında her gün en az 50 BNB olmak üzere yeterli miktarda BNB bulundurmamış hesaplar satışa dahil edilmeyecek. Band Protocol (BAND) satışında her bir biletin değeri 300 dolar.

Binance Launchpad’de BAND’ın toplam arzının yüzde 12,37’sine karşılık gelen 12.368.200 BAND satılacak. Her bir BAND’ın değeri 0,473 dolar. Kazanacak toplam bilet sayısı 19.500 olarak belirlenmiş durumda.

Toplamda 5.85 milyon dolarlık BAND satışı yapacak olan Binance, bilet çekilişinin ardından kazanan herhangi bir bileti olmayanlara 300.000 dolar değerinde 632.000 BAND airdrop‘u gerçekleştirilecek. Kazanan biletler 17 Eylül 2019’da TSİ 11:00’da duyurulacak. Kazanan biletlerin duyurulmasından hemen sonra kazanan bileti olmayanlara ücretsiz BAND dağıtımı yapılacak.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar