MEV botu rekor kırdı: 4 dolar maliyet ile 1,5 milyon dolar kazandı!
Yükleniyor...

MEV botu rekor kırdı: 4 dolar maliyet ile 1,5 milyon dolar kazandı!

Pancakeswap'te yer alan bir işlem çiftine işlem yapan MEV botu, 4 dolarlık işlem maliyeti ile yaklaşık 1,5 milyon dolar kazandı.

Flash Kredi saldırısı

Pancakeswap’te yer alan bir işlem çiftine işlem yapan MEV botu, 4 dolarlık işlem maliyeti ile yaklaşık 1,5 milyon dolar kazandı.

BNB Chain’de yer alan bir MEV botu, Pancakeswap’ın BH/USDT işlem çiftini hedef aldı. MEV botu, 4,16 dolar maliyetli Flash Kredi işlemiyle 1,575 milyon dolar kazandı. Bu işlem, BNB Chain’deki tek seferde elde edilen en büyük arbitraj kazancı olarak kayıtlara geçti.

MEV botu, rekor kazanç elde etti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

EigenPhi verilerine göre, arbitraj yapmak için çalışan bir MEV botu, BNB Chain’de rekor işleme imza attı. MEV botu, BNB Chain’in en aktif merkeziyetsiz borsalarından Pancakeswap’te işlem gerçekleştirdi. Bu işleminde, BH/USDT işlem çiftini hedef aldı.

MEV Botu

MEV botu, 11 Ekim’de gerçekleştirilen bu Flash Kredi işleminde, 4,16 dolar maliyet ile 1,575 milyon dolar gelir elde etti. Bot, son bir haftada tek bir işleme girdi ve ondan da inanılmaz bir arbitraj kazancı sağlamış oldu. Botun tek işlem yapıp bu işlemden rekor kırması dikkat çekti.

BNB Chain tarihinde en yüksek arbitraj kazancı olan bu işlem, tepkileri de üzerine çekti. Beosin, bunun sadece bir arbitraj olmadığını, aynı zamanda BH token’ına yapılmış bir manipülasyon saldırısı olduğunu ifade etti.

Flash Kredi işleminden hemen sonra cüzdanın 1,27 milyon dolarını Tornado Cash’e aktardığı görüldü. Tornado Cash, kripto para birimlerini karıştıran ve tam gizlilik sağlayan bir platform olarak biliniyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x