Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Yerli Kripto Para Analistinden Yatırımcılara Uyarı Geldi

Yerli Kripto Para Analistinden Yatırımcılara Uyarı Geldi

ABONE OL:google-news

Başarılı yerli kripto para analistlerinden Dr. Hardfork, yatırımcıları uyardı. Hardfork, Ocak ve Şubat ayının demo sürümü olduğunu asıl eğlencenin Mart ayında başlayacağını ifade etti.

Yerli analist Dr. Hardfork, Çin tatilinin başladığını ve şu an piyasanın durgun olduğunu dile getirdi. Analiste göre özellikle Şubat ayı içerisinde düşüşler yaşanabilir. Bu nedenle paranın bir kısmını Bitcoin (BTC) bir kısmını da Tether’de (USDT) tutmak daha doğru bir adım olacak. Dr. Hardfork, şu ifadeleri kullandı:

“Ocak ve Şubat ayı demo sürümüydu. Çin tatili başladı ve aslında şu an piyasa durgun durumda. Asıl eğlence Mart ayında başlayacak. Özellikle şubat içinde düşüşler gelebilir. Paranızın bir kısmı BTC ve diğer kısmı tether de olması doğru olabilir.”

Dr. Hardfork önceki gün attığı tweet’inde ise şu ifadeleri kullanmıştı: 12-21 Şubat Çin resmi tatili ancak eyalet bazında daha erken başlatıp daha sonra bitirecek yerler var. Sözün özünde şubat dönemi kripto para piyasasının düzeltme ayı olabilir. Mart ayında yeni hikayeler ile kaldığı yerden devam eder. Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece tahmin.”

Crypto Michael da Takvim Vermişti

Popüler kripto para analisti Crypto Michael de geçtiğimiz günlerde haberini verdiğimiz üzere kripto para piyasası için bir takvim paylaşmıştı. Analistin öngörülerine göre Şubat ayı ve Mart başı düzeltmeyle geçecek Mart ve Ağustos aylarında büyük bir altcoin sezonu gelecek.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar