Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Popüler Analist Büyük Altcoin Sezonu ve Bitcoin’in (BTC) Sonraki Rallisi İçin Tarih Verdi

Popüler Analist Büyük Altcoin Sezonu ve Bitcoin’in (BTC) Sonraki Rallisi İçin Tarih Verdi

ABONE OL:google-news

Önde gelen kripto para analistlerinden Michael van de Poppe, kripto para topluluğunun merakla beklediği altcoin sezonu ve Bitcoin (BTC) rallisi için tarih verdi.

Analist bugün attığı bir tweet ile, 110.000 takipçisine, kripto para piyasası için muhtemel bulduğu yol haritasını paylaştı. Şubat ayı ve Mart başının düzeltmeyle geçeceğini söyleyen analist, Mart ve Ağustos aylarında büyük bir altcoin sezonunun geleceğini öngörüyor.

Kripto para dünyasının ünlü isimleri tarafından sürekli dile getirilen ve büyük fiyat haraketlerinin görüleceği söylenen Bitcoin (BTC) rallisi için ise yıl sonunu işaret ediyor. Analist, daha önceki açıklamalarında, bu döngünün birkaç sene süreceğini düşündüğünü ve döngünün sonunda lider kripto para biriminin 275.000 ila 350.000 doları bulabileceğini söylemişti. Analistin diğer altcoin’ler için yaptığı fiyat tahminleri için “Tahminleri Doğru Çıkan Analist Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Polkadot (DOT) ve Diğer Altcoin Fiyat Tahminlerini Açıkladı” başlıklı haberimize göz atabilirsiniz.

Analist ayrıca, kısa vadede önde gelen kripto para birimlerinde yükselişler görülebileceğine de dikkat çekti.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Dilek Sarı
Dilek Sarıhttps://www.coinkolik.com
1992 yılında İzmir’de doğan Dilek Sarı, Ege Üniversitesi Sosyoloji Yüksek Lisans mezunu. Blokzinciri ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya sevk etti. Dilek, 2 senedir kripto para sektöründe yer alıyor ve bu alanda uzmanlaşmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar