Yükleniyor...

Yerli Kripto Para Borsası Kepenk İndiriyor

AktifBank destekli yerli kripto para borsası Bitmatrix kapanıyor.

yerli kripto para borsası kapanıyorr

AktifBank destekli yerli kripto para borsası Bitmatrix kapanıyor. Borsa, kapanacağını web sitesi üzerinden yayınladığı bir duyuruyla açıkladı. Buna göre para yatırma işlemleri durduruldu, para çekme işlemleri ise 31 Aralık’a kadar devam edecek.

“Bitmatrix Kapanış Duyurusu” başlığı ile yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “Şirket yönetimi tarafından, Bitmatrix kripto varlık alım satım platformunun faaliyetlerinin durdurulmasına karar verilmiştir. Bu doğrultuda, para ve kripto varlık yatırma ve kripto varlık alım satım hizmetleri sonlandırılmıştır. Emir defterlerinde (tahtalarda) bulunan bütün emirler iptal edilmiştir. Kullanıcılar, Bitmatrix platformuna mevcut giriş yöntemleri ile login olarak sadece TL veya kripto varlık çekim talimatı verebilecektir. Kullanıcıların en geç 31.12.2019 tarihine kadar Bitmatrix platformunda bulunan TL varlıklarını banka hesaplarına, kripto varlıklarını ise ‘kripto varlık cinsi’nden başka bir cüzdana (kişisel cüzdana ve/veya borsa ya da cüzdan hizmeti sağlayan diğer şirketlerde bulunan cüzdanlara) çekmeleri gerekmektedir. Bilgilerinize sunarız.”

2 Yerli Kripto Para Borsası Daha Kapanmıştı

Bu sene ayrıca ağustos ayında Bayebit, eylül ayında ise Klascoin faaliyetlerini durduran yerli kripto para borsaları arasında yer almıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner