Yükleniyor...

Yüksek Yatırım Getirisi ile Öne Çıkacağı İddia Edilen Ethereum’da (ETH) Hedef En Düşük 700 Dolar

İkinci en büyük kripto para Ethereum (ETH), son birkaç hafta içinde 270 dolar seviyesinden keskin bir şekilde düştü.

ETH cover

İkinci en büyük kripto para Ethereum (ETH), son birkaç hafta içinde 270 dolar seviyesinden keskin bir şekilde düştü. Bu düşüşe rağmen çoğu kripto para analisti kısa vadede ETH’nin yükselmesini bekliyor ve kripto para biriminin en yüksek yatırım getirisiyle öne çıkacağını iddia ediyorlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Analistler, bu yaz büyük oranda yükselmesini bekledikleri Ethereum’un fiyatı konusunda oldukça iyimser tahminlerde bulunuyor. Bununla birlikte bazı analistler yükselişten önce ciddi bir düzelme gelebilir ve bu düzeltme alım fırsatı olarak değerlendirilebilir.

“700 Doları Aşabilir”

Twitter’daki popüler kripto para analistlerinden Bitcoin Jack, daha önceki fiyat tahminini yineledi ve ETH’nin Haziran veya Temmuz’da 700 dolar veya daha yüksek bir seviyeye çıkabileceğini belirtti. Analist, ayrıca bu yükselişten önce ETH fiyatının 166-186 dolar arasında bir seviyeye gerileyebileceği konusunda da uyardı.

Analist, ayrıca Ethereum’a yatırım yapmak için 166 dolar seviyenin mükemmel bir giriş noktası olduğunu iddia ediyor.

“En Yüksek Yatırım Getirisi”

Kripto para trader’ı CryptoWolf de uzun vadede Ethereum’da büyük bir boğa koşu bekleyenlerden. Analist, bir sonraki boğa koşusuyla ETH’nin en çok kazandıran kripto para olacağını belirtiyor.

Trader ve analistlerin Ethereum için beklentileri yükselten açıklamaları kripto para balinaların da dikkatini çekmiş gibi gözüküyor. Kripto para piyasaları veri platformu Santiment’ten gelen son verilere göre balinalar, ciddi oranda ETH biriktiriyorlar. Bu gelişme ile alakalı haberimizin ayrıntılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x