Yükleniyor...

1inch, Protokol Yükseltmesi Gerçekleştirdi

Merkeziyetsiz kripto projesi 1inch, Fusion adlı bir protokol yükseltmesi yayınladı.

1inch Protokol Yukseltmesi Gerceklestirdi

Merkeziyetsiz kripto projesi 1inch, Fusion adlı bir protokol yükseltmesi yayınladı.

1inch, yatırımcıların tek bir platformdan token takası yapmak için birden fazla DEX’ten likiditeye erişmelerini sağlayan bir proje. geçtiğimiz hafta içinde 1 milyar doların üzerinde işlem hacmi gerçekleştirerek DEX aggregator alanında lider konumda olan 1inch, Paraswap, Matcha ve Cowswap gibi rakiplerinin önünde. Başarısını da yeni güncellemelerle sürdürmek istiyor.

1inch, Fusion Yükseltmesini Yayınladı

1inch, DeFi kullanıcılarına gas ücreti ödemek zorunda kalmadan belirli fiyatlarla özel takas emirleri verme olanağı sağlayan Fusion adlı bir protokol yükseltmesi gerçekleştirdi.

Yükseltmenin ayrıca kullanıcıları, blokzincirlerinde yaygın olan bir tür önden çalıştırma anlamına gelen maksimum çıkarılabilir değere (MEV) karşı koruduğu belirtiliyor. Fusion yükseltmesi, kullanıcıları likidite gereksinimlerine hizmet eden piyasa yapıcılarla buluşturan bir mekanizma olan 1inch’in Swap Engine’i ile ilgili bir yenilik.

1inch Network Kurucu Ortağı Sergej Kunz yükseltme ile ilgili şunları söyledi:

“Fusion, 1inch üzerindeki takasları önemli ölçüde daha uygun maliyetli hale getiriyor, çünkü kullanıcılar ağ ücreti ödemek zorunda kalmayacak, ayrıca kullanıcıları sandviç saldırılarından koruyan ekstra bir güvenlik katmanı ekleniyor”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner