480 milyon dolar değerinde BNB yakıldı! • Coinkolik
Yükleniyor...

480 milyon dolar değerinde BNB yakıldı!

BNB zinciri, üç aylık otomatik yakım işlemini tamamlayarak 1991854 BNB'yi dolaşımdan kaldırdığını açıkladı.

BNB Uzun Vadeli Yatirimcilari Cezbediyor

BNB zinciri, üç aylık otomatik yakım işlemini tamamlayarak 1991854 BNB’yi dolaşımdan kaldırdığını açıkladı.

BNB Chain’in çekirdek ekibi, son üç aylık otomatik yakma faaliyetini tamamlayarak 480 milyon dolara denk gelen 1.991.854 BNB’yi başarılı bir şekilde dolaşımdan kaldırdığını ifade. 2017’nin sonlarından bu yana başlayan sistemde, toplamda 24 kez BNB yakımı gerçekleşti. Son gerçekleşen otomatik yakım, mevcut dolaşımdaki 153,8 milyon BNB arzının yaklaşık olarak yüzde 1,2’sini temsil ediyor.

BNB

Toplamda 48,14 milyon BNB yakımı gerçekleşti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Her çeyrekte, yakılacak BNB miktarı, token’ın mevcut fiyatı ve ağ etkinliği gibi değişkenler dikkate alınarak bir algoritma tarafından belirlenir. BNB zinciri ayrıca, gerçek zamanlı gaz ücretlerinin bir kısmını Ethereum’a benzer bir şekilde yakar, ancak bu, üç aylık otomatik yakma olaylarından farklıdır.

2018’e doğru başlayan 2018’e doğru başlayan BNB yakım sistemi, otomatik olarak toplamda 24 kere gerçekleşti. Son yakım ile beraber 48,14 milyon dolarlık BNB yakıldı yakım sistemi, otomatik olarak toplamda 24 kere gerçekleşti. Son yakım ile beraber 48,14 milyon dolarlık BNB yakıldı.

Yaklaşık olarak 500 milyon dolara yakın gerçekleşen BNB yakımı ise, henüz token fiyatına yansımadı. Binance tarafındaki haberler ile zaman zaman ivme yakalayan BNB’de ne gibi fiyat yapıları olacak, merakla takip ediliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x