Yükleniyor...

Aave Protokolü, Aave DAO’dan Fon İstedi

Aave, geliştiricilere dağıtmak üzere Aave DAO'dan 16,28 milyon dolar istedi.

Aave Protokolu Aave DAOdan Para Istedi

Aave, geliştiricilere dağıtmak üzere Aave DAO‘dan 16,28 milyon dolar istedi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasasındaki uzun soluklu düşüş trendi, sektörde faaliyet gösteren herkesi etkilemiş durumda. Dünyanın önde gelen DeFi projelerinden biri olan Aave geliştiricilere para ödeyebilmek için DAO’dan 16,28 milyon dolar geriye dönük ödüllendirme ücreti istedi.

Aave, DAO’dan Para İstedi

Merkeziyetsiz finans kuruluşları kripto paralarda yaşanan düşüşün yaralarını sarmanın peşinde. Ayakta kalan en büyük kuruluşun arkasındaki Aave Companies, protokolü yöneten merkeziyetsiz özerk kuruluştan 16,28 milyon dolar istedi. Bir rapora göre Aave DAO’dan ilk kez para istedi. Planın onayı için gereken sayı ise sağlandı.

Oylamada, topluluk ezici bir çoğunlukla geriye dönük finansman talebi lehinde oy kullandı ve topluluk üyeleri, Aave Şirketleri muazzam bir iş yaptı ve bunun için ödenmesi gerekiyor dedi.

Teklifte Aave protokolü bugünkü haline geldiğinden, geliştirme ile ilgili maliyetlerin önemli ölçüde arttığı belirtildi. Ayrıca raporda, Aave V3 gibi protokolün yenilikçi, güvenli ve test edilmiş bir sürümünü oluşturmak çeşitli becerideki deneyimli geliştiriciler gerektirdiği ve bu çalışmaların oldukça telafi edilebilir olduğu söylendi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x