ABD Hükümeti, 9.825 adet Bitcoin (BTC) transfer etti! • Coinkolik
Yükleniyor...

ABD Hükümeti, 9.825 adet Bitcoin (BTC) transfer etti!

ABD Hükümeti, 297,6 milyon dolara denk gelen 9 bin 825 adet Bitcoin'i (BTC) hareket ettirdi.

Fotoram.io 2 1

ABD Hükümeti, 297,6 milyon dolara denk gelen 9 bin 825 adet Bitcoin’i (BTC) hareket ettirdi.

Popüler onchain şirketi olan Lookonchain, kritik bir rapor yayınladı. Son yayınlamış olduğu raporda ABD Hükümeti’nin BTC transfer hareketlerini değerlendiren şirket, dikkatleri çekti. 13 saat önce 9.825 adet BTC (297,6 milyon dolar), hareket ettiren hükümet, 2 yeni cüzdana aktarım yaptı. Bir cüzdana 8.200 adet BTC (248 milyon dolar), diğer cüzdana ise 1.625 adet BTC (49 milyon dolar) aktarıldı.

Onchain verileri korkuttu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ABD Hükümetine ait transfer verileri, piyasa genelinde panik havası yarattı. Çok büyük bir miktarda transfer edilen BTC’lerin, piyasaya nasıl bir etkisi olacağı henüz kestirilemiyor. BTC fiyatının 31.500 – 30.000 dolar aralığında bulunduğunu ele alırsak, sektördeki haber akışının, piyasaya kritik bir etkisi olabileceği ifade edilebilir. Bunun yanı sıra, ABD Hükümeti’ne ait verilerin netleşmesi, kripto paralardaki hareketliliğin artmasına yol açabilir.

ABD tarafı, toplamda 9.825 adet BTC’yi hareket ettirerek, sosyal medyada çalkantı yarattı. Transfere ait onchain verilerini gören kripto yatırımcıları, bu durumu genel olarak negatif şekilde nitelendirdi. BTC aktarımının satış yönlü olacağı konusunda daha büyük bir kesime sahip olan yatırımcılar, şu an için çeşitli tartışma konuları yaratmaya devam ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x