Yükleniyor...

Airdrop kaçıranlara: Arkham kazanma yöntemleri

Arkham airdrop'unu kaçıranlar üzülmesin; çünkü kullanıcıların blokzincir adreslerini incelemesine olanak tanıyan bu girişim için başka kazanma yöntemleri de mevcut.

arkham

Arkham airdrop’unu kaçıranlar üzülmesin; çünkü kullanıcıların blokzincir adreslerini incelemesine olanak tanıyan bu girişim için başka kazanma yöntemleri de mevcut. Arkham kullanıcıları, varlıklar arasındaki ilişkiyi gerçek zamanlı olarak görebilir ve ikisi arasındaki ilişkileri takip edebilir. Peki, Arkham kazanma yöntemleri nelerdir? Gelin, hep birlikte inceleyelim…

Arkham Intelligence ne işe yarar?

Arkham kullanıcıları, varlıklar arasındaki ilişkiyi gerçek zamanlı olarak görebilir ve ikisi arasındaki ilişkileri takip edebilir.

Örneğin, büyük bir fonun bir token üzerinde hareket ettiğini, pozisyonunu artırdığını veya tasfiye ettiğini varsayalım. Kullanıcılar ne olduğunu ve fonların nereye aktığını görebileceklerdir. Morel, “Bir kripto para birimi kullanıcısı olarak riskinizi her zaman yönetmelisiniz” diyor ve ekliyor, “Ve neye yatırım yaptığınızı, neyin ticaretini yaptığınızı ve neyin spekülasyonunu yaptığınızı anlamalısınız.”

Arkham’ın panoları, adresler arasındaki ilişkilerin ayrıntılı bir şekilde filtrelenmesine ve izlenmesine izin verir, böylece kullanıcılar madeni paraların nereye gittiğini görebilir.

Örneğin, platform aracılığıyla, Euler Finance protokolünü kullanan varlığın, Kuzey Kore’nin Lazarus Group tarafından kontrol edilen cüzdanlara yapılan para yatırma işlemleri de dahil olmak üzere fonlar arasında nasıl hareket ettiğini görmek mümkündür.

arkham

Arkham kazanma yöntemleri

Arkham platform olarak blokzincir üzerinde istihbarat sağlayan kullanıcıları ödüllendiren bir mekanizmaya sahip.
Kullanıcılar belirli blokzincir görevlerini yerine getirerek ARKM kazanabilirler.

Örneğin FTX olaylarına karışan bir hackerı tespit edebilirseniz 100 bin ARKM ile ödüllendirilebilirsiniz. Elon Musk ya da Microstrategy’nın blokzincir adreslerini tespit etmek ve izlemek ise yine ödül kazandırır. İçinde onlarca seçenek mevcut. Elinizde bir bilgi varsa bunu satabilir, yeni bir ilan açabilir ya da blokzincir dedektifi olabilirsiniz.

Ayrıca bugün başlatılan kullanıcı adı sahipliği almak da belki bir sonraki airdrop için şansınızı artırabilir.

Tek yapmanız gereken siteyi ziyaret etmek: https://platform.arkhamintelligence.com/exchange

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner