Yükleniyor...

Alchemy Pay ABD hizmetlerini genişletiyor: Iowa’da lisans aldı!

Kripto-fiat ödeme hizmet sağlayıcısı Alchemy Pay (ACH), ABD'nin Iowa eyaletinde para hizmetleri lisansı aldı.

Alchemy Pay

Kripto-fiat ödeme hizmet sağlayıcısı Alchemy Pay (ACH), ABD’nin Iowa eyaletinde para hizmetleri lisansı aldı.

Singapur merkezli kripto-fiat ödeme ağ kuruluşu Alchemy Pay, 23 Kasım’da Iowa eyaletinde para hizmetleri lisansını satın alarak Amerika Birleşik Devletleri pazarında genişlediğini duyurdu.

Iowa eyaletinin yönetmeliğine göre, bölgede hizmet veren para aktarma ve döviz bozdurma kuruluşlarının para hizmetleri lisansı sahibi olması gerekiyor. Alchemy Pay, bu lisansı da aradan çıkararak bölgedeki hakimiyetini artırdı.

Alchemy Pay (ACH) genişlemeye devam ediyor

Binance gibi büyük borsalarda da listeli olan Alchemy Pay (ACH), ABD’nin Iowa eyaletinde para hizmetleri lisansı alarak genişlediğini duyurdu.

Alchemy Pay ekosistem lideri Robert McCracken, gelişme hakkında Cointelegraph’a konuştu ve ABD kripto ortamında Alchemy’nin para birimi düzenleyici çerçevesine uymaya odaklandığını söyledi.

Konuyla ilgili görüşlerini paylaşan McCracken, kripto ödeme sektöründe muazzam bir potansiyel olduğunu belirtti. Alchemy Pay yöneticilerinden McCracken, kripto ödeme sisteminin gelecekte lider bir sektör haline geleceğini savundu.

Alchemy Pay halihazırda 173 ülkede Visa, Mastercard, bölgesel mobil cüzdanlar ve yurt içi transferler de dahil olmak üzere ödeme yöntemleriyle çalışıyor.

Duyuruya göre Alchemy Pay, Birleşik Krallık ve Hong Kong’daki lisans başvuruları üzerinde de çalışıyor. Ayrıca şirket, Eylül ayında Arkansas’ta para aktarıcı lisansını (MTL) almıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x