Yükleniyor...

Altcoin yatırımı yapan 5 Hollywood yıldızı

Hollywood dünyasının önde gelen oyuncuları kripto para ve NFT'lere her geçen gün daha çok ilgi gösteriyor.

kapak

Hollywood dünyasının önde gelen oyuncuları kripto para ve NFT’lere her geçen gün daha çok ilgi gösteriyor. Bu yazıda, Hollywood’un beş tanınmış yıldızının kripto para ve NFT yatırımlarını ele alacağız.


Eva Longoria

ABD ve dünyanın en ünlü oyuncularından Eva Longoria, kripto ve NFT’lere yaptığı yatırımlarla da tanınıyor. Ünlü ismin portföyünde toplamda 22 bin dolarlık Wrapped Ethereum (WETH) ve Ethereum (ETH) yer alıyor.

fena

Eva Longoria’nın NFT portföyü ise oldukça çeşitli. Toplamda 433 adet dijital sanat eseri elinde tutan Longoria’nın en değerli eseri, Doodle koleksiyonundan #9425 numaralı NFT olup, son satış fiyatı 6 bin dolar. Longoria’nın kripto ve NFT alanlarındaki toplam yatırımının maddi değeri günümüzde 53 bin 700 dolar.


Elijah Wood

Elijah Wood’un kripto para cüzdanında ağırlıkla Ether’in bulunması gözlere çarpıyor. Ünlü oyuncu 1.495 dolar değerinde Ether (ETH), 756 dolar değerinde Ethereum Name Service (ENS), ve 384 dolar değerinde WOOL’a sahip.

elijah1

Elijah Wood’un NFT cüzdanında toplamda 122 adet NFT yer alırken, en pahalı ürün 2 bin 700 dolarlık tahmini değerlemeyle “NFT Toy Face”. Elijah Wood’un kripto ve NFT yatırımlarının günümüzdeki değeri 12 bin 600 dolar.


Anthony Hopkins

Yıllara meydan okuyan aktör Anthony Hopkins, kripto paralara yakın bir isim. Hopkins’in kripto cüzdanında sadece 700 dolar değerinde Ethereum (ETH) yer alıyor.

ck3

Ünlü isim, NFT tarafında ise 35 farklı esere sahip ve toplam yatırımının değeri günümüzde 3 bin 400 dolar.


Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow’un kripto cüzdanında 13 bin dolar değerinde ApeCoin, bin 700 dolar değerinde Ethereum yer alıyor. Paltrow, NFT tarafında ise toplamda 270 adet benzersiz esere sahip.

s

Dijital sanat eseri portföyünün en değerli parçası ise Bored Ape Yatch Club #6141, değeri 50 bin dolar. Paltrow’un toplam altcoin ve NFT cüzdanlarının maddi değeri 71 bin 900 dolar.


Bill Murray

Bill Murray’nin kripto cüzdanında 15 bin 700 dolar değerinde Wrapped Ethereum (WETH), 3 bin 500 dolar değerinde Ethereum (ETH) yer alıyor.

bill

Murray, NFT tarafında ise toplamda 345 adet dijital sanat eserine sahip ve toplam yatırımının maddi değeri günümüzde 240 bin dolar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner