Yükleniyor...

Binance’dan Duyuru: Ethereum Ağında Bakım Olacak!

Shangai ve Shapella güncellemelerinin yaklaşmasıyla birlikte şahlanan Ethereum (ETH) için Binance'dan önemli bir duyuru geldi.

Binance 2022 Yilina Dair Genis Capli Bir Rapor Yayinladi

Shangai ve Shapella güncellemelerinin yaklaşmasıyla birlikte şahlanan Ethereum (ETH) için Binance’dan önemli bir duyuru geldi.

Son zamanlardaki gelişmeleriyle hızla fiyatlayan ETH, özellikle de Shangai ve Shapella güncellemelerine yaklaştıkça, Ethereum ağındaki bakımları da beraberinde getirdi. Kripto borsalarının en bilinen ismi Binance, gün içersinde Ethereum ağında bakım gerçekleşeceğini belirtti. Tahmini olarak 2 saatlik bir bakım olacağını belirten Binance, Ethereum ağındaki tüm para yatırma ve çekme işlemlerinin bu süre boyunca askıya alınacağını belirtti. Güncelleme tarihlerinin yaklaşmasıyla birlikte yoğun bir hareketliliğe giren Ethereum ağı, sadece Binance’da değil birçok kripto borsasında da bakımlarını artırmış durumda.

Shangai ve Shapella Güncellemesi, ETH Ağı’nda Büyük Rol Oynuyor

Kripto endüstrisinin büyük ilgiyle beklediği Shangai ve Shapella güncellemesinin tarihi giderek yaklaşıyor. Kripto yatırımcılarının, özellikle de ETH maksimalistlerinin heyecanla beklediği güncellemeler, daha etkin bir şekilde çalışabilmek adına ağdaki bakım sayılarını artırdığı görülüyor.

Güncellemenin başarılı ve etkin olması adına artan Ethereum ağındaki bakımlar, özellikle de Binance tarafında daha büyük yankı uyandırdı. Binance, 2 saat boyunca sürecek olan ağ bakımı için para yatırma ve çekme işlemlerinin askıya alınacağını önemle vurgulamıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner