Yükleniyor...

Chainlink (LINK) Fiyatında Yön Nereyi Gösteriyor?

Kripto para camiası dün yaşanan Twitter skandalıyla çalkalanadursun, Chainlink (LINK) hala harika bir performans göstermeye devam ediyor.

chainlink link fiyatında yön neresi

Kripto para camiası dün yaşanan Twitter skandalıyla çalkalanadursun, Chainlink (LINK) hala harika bir performans göstermeye devam ediyor. İlk 10’da yer alan kripto para birimlerinin hemen hemen hepsi kırmızı alandayken, Chainlink yeşil renkte bulunuyor. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 8.07 dolardan işlem görüyordu.

Chainlink Daha da Yükselir mi?

Merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’e ait token LINK, son birkaç haftada güçlü bir yükselişe sahne oldu. LINK bu rallisi ile ilk 10 kripto para birimi arasında yerini almayı başardı. Peki analistler bu kripto para birimi için ne diyor? LINK’te daha fazla yükselişe tanık olur muyuz?

Popüler analist Cantering Clark (@Canteringclark), LINK’ın 20 dolar ve üzerine yükselmesinin onu şaşırtmayacağını dile getirdi. Clark, şu ifadeleri kullandı:

“Bitcoin partiyi mahvetmezse, LINK’in çift haneli hale gelmemesinin bir nedeni yoktur. Sadece geniş bir yelpazeden çıktığımız düşünüldüğünde bile bu muhafazakar olurdu. LINK’ın 20 dolara çıkması beni hiç şaşırtmaz.”

“Yükselişine Devam Eder”

Bir diğer isim Brenda Ngari ise LINK’in daha da yükselmesinin an meselesi olduğunu dile getirdi. Ngari, ZyCrypto’da yayınladığı yazısında şu ifadeleri kullandı:

“Boğalar LINK’in fiyatını daha da yükseltmeye hazır görünüyorken, kripto para biriminin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması sadece an meselesi.”

“En Büyük Hatam”

Popüler analist Josh Rager ise 2020’deki en büyük hatasının 2 doların altındayken LINK almaması olduğunu dile getirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner