Yükleniyor...
AL / SAT
PrimeXBT
Anasayfa Altcoin Haberleri EOS (EOS) EOS Fiyatında Sıradaki Hedef Ne?

EOS Fiyatında Sıradaki Hedef Ne?

ABONE OL:google-news

Altcoin’lerdeki hareketlenme ile beraber EOS fiyatı da 2,70 dolar seviyesine yaklaştı. Yazının yazıldığı sırada 11. sırada bulunan EOS 2,69 dolardan işlem görüyordu.

Günün başında, kripto para birimi 2.56 dolar seviyesinin altında kaldı ve ardından günün ticaretinin ilk çeyreğinde yavaş yavaş 2.62 dolar seviyesini geçti. Gün ilerledikçe, kripto para birimi 2.66 dolar seviyesinin üzerine çıktı ve öğleden sonra fiyat hattı bir günün en yüksek seviyesi olan 2.703 ABD Doları’na yaklaştı.

Bundan Sonra Ne Yaşanır?

TradingView analisti Ikhoshnawi, kripto para biriminin üçgen modelinin azalan direncini aşacağına inanıyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI), Temmuz ayının ilk haftasında grafikte 38.00’dan 52.00’a taşındığı için yükseliş gösteren bir farklılık gösterdi. Bu ticaret için direnç seviyesi 2,96 dolar, destek ise 1,80 dolar. Kripto para birimi 8 Temmuz’da direnişe doğru hareket ediyor gibi görünüyordu.

eos analiz

Bir diğer popüler TradingView analisti Skinwah, ise EOS / USD çiftinin Nisan 2018’den bu yana içinde ticaret yaptığı azalan üçgen modelinin bir patlamasını gözlemleyebileceğine inanıyor.

eos grafik

Yukarıdaki tabloya göre kripto para birimi, azalan üçgen modelinden koparsa yüzde 272 oranında bir artış görebilir. Fiyattaki bu artış meydana gelirse, kripto para birimi 9.074 dolar seviyesine yükselecektir.

Yerli Analistten EOS Tahmini

Yerli analist Kripto Levent de bir takipçisinin isteği üzerine EOS analizi yaptı. Kripto Levent, şu ifadeleri kullandı:

“Aslında #eos minik de olsa bir hareket yapmış. 2.78 fiyatı önemli. Orayı kırar ise yukarıdaki fiyata yürür ama yine dominance ile birlikte değerlendirirsek aşağıdaki fiyata bir çekilme olabilir. Dirence yakın dikkatli olalım.”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

Öne Çıkan Başlıklar