Yükleniyor...

EOS Fiyatında Sıradaki Hedef Ne?

Altcoin’lerdeki hareketlenme ile beraber EOS fiyatı da 2,70 dolar seviyesine yaklaştı.

eos fiyatında yükseliş yaşanacak mı

Altcoin’lerdeki hareketlenme ile beraber EOS fiyatı da 2,70 dolar seviyesine yaklaştı. Yazının yazıldığı sırada 11. sırada bulunan EOS 2,69 dolardan işlem görüyordu.

Günün başında, kripto para birimi 2.56 dolar seviyesinin altında kaldı ve ardından günün ticaretinin ilk çeyreğinde yavaş yavaş 2.62 dolar seviyesini geçti. Gün ilerledikçe, kripto para birimi 2.66 dolar seviyesinin üzerine çıktı ve öğleden sonra fiyat hattı bir günün en yüksek seviyesi olan 2.703 ABD Doları’na yaklaştı.

Bundan Sonra Ne Yaşanır?

TradingView analisti Ikhoshnawi, kripto para biriminin üçgen modelinin azalan direncini aşacağına inanıyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI), Temmuz ayının ilk haftasında grafikte 38.00’dan 52.00’a taşındığı için yükseliş gösteren bir farklılık gösterdi. Bu ticaret için direnç seviyesi 2,96 dolar, destek ise 1,80 dolar. Kripto para birimi 8 Temmuz’da direnişe doğru hareket ediyor gibi görünüyordu.

eos analiz

Bir diğer popüler TradingView analisti Skinwah, ise EOS / USD çiftinin Nisan 2018’den bu yana içinde ticaret yaptığı azalan üçgen modelinin bir patlamasını gözlemleyebileceğine inanıyor.

eos grafik

Yukarıdaki tabloya göre kripto para birimi, azalan üçgen modelinden koparsa yüzde 272 oranında bir artış görebilir. Fiyattaki bu artış meydana gelirse, kripto para birimi 9.074 dolar seviyesine yükselecektir.

Yerli Analistten EOS Tahmini

Yerli analist Kripto Levent de bir takipçisinin isteği üzerine EOS analizi yaptı. Kripto Levent, şu ifadeleri kullandı:

“Aslında #eos minik de olsa bir hareket yapmış. 2.78 fiyatı önemli. Orayı kırar ise yukarıdaki fiyata yürür ama yine dominance ile birlikte değerlendirirsek aşağıdaki fiyata bir çekilme olabilir. Dirence yakın dikkatli olalım.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner