Yükleniyor...

EOS Fiyatında Boğa Sinyalleri Görülüyor

EOS fiyat çizgisi, 14 Ağustos'un büyük bölümünde 3,10 ila 3,15 dolar aralığında işlem gördü.

eos fiyatinda boga sinyalleri scaled

EOS fiyat çizgisi, 14 Ağustos’un büyük bölümünde 3,10 ila 3,15 dolar aralığında işlem gördü. Kripto para birimi, bir günün en yüksek seviyesi olan 3,297 dolara yükseldi.  Daha sonra fiyat çizgisi yükselişe geçti ve 3.35 dolar seviyesine yükseldi. EOS yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 3.37 dolardan işlem görüyordu.

EOS Yükseliş Bayrağı Modelini Tamamladı

Trading View analisti Whittier, EOS USD çifti için 15 dakikalık grafikte bir bayrak modelini vurguluyor. Analist, önceki analizlerinde EOS’un 3,3 dolara yükselebileceğine inanıyordu.

eos

Yükseliş bayrağı paterni, 14 Ağustos’ta fiyat çizgisinin 3,1 ve 3,15 dolar seviyeleri arasında biriktikten sonra 3,3 dolara yükselmesiyle tamamlandı. Kripto para biriminin fiyat artışı 13 Ağustos öğleden sonra direği oluştururken, 14 Ağustos’ta fiyat birikimi gerçekleştikten sonra bayrak oluşturuldu. Ticaret tamamlandı ve fiyat çizgisi 3,303 dolarlık hedef fiyata ulaştı.

Fincan ve Kulp Formasyonıu

Whittier, kripto para biriminin 1 saatlik grafikte bir kupa oluşturacağına, bu modelin işleyeceğine ve EOS’un 3,3 dolara yükseleceğine inanıyordu. Kripto para birimi 14 Ağustos akşamı yükselişe geçti ve ardından 3,15 dolar seviyesini geçerek 3,3 dolara yükseldi.

eos fincan kulp

Fincan ve kulp modeli, kripto para biriminin fiyatının düştüğü ve kısa bir süre sonra fiyatın aynı seviyeye yükseldiği bir yükseliş modelidir.

Bir diğer popüler analist Crypto Michael ise EOS’un uyandığını ifade etti. Analist yayınladığı videoda EOS’un 100 ile 200 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıktığını ve fiyatın ileride 6 dolara kadar yükselebileceğini söyledi.

EOS, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte yatırımcılarına yaklaşık %7 oranında bir kazanç sağladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner