Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri EOS (EOS) EOS Fiyatında Boğa Sinyalleri Görülüyor

EOS Fiyatında Boğa Sinyalleri Görülüyor

ABONE OL:google-news

EOS fiyat çizgisi, 14 Ağustos’un büyük bölümünde 3,10 ila 3,15 dolar aralığında işlem gördü. Kripto para birimi, bir günün en yüksek seviyesi olan 3,297 dolara yükseldi.  Daha sonra fiyat çizgisi yükselişe geçti ve 3.35 dolar seviyesine yükseldi. EOS yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 3.37 dolardan işlem görüyordu.

EOS Yükseliş Bayrağı Modelini Tamamladı

Trading View analisti Whittier, EOS USD çifti için 15 dakikalık grafikte bir bayrak modelini vurguluyor. Analist, önceki analizlerinde EOS’un 3,3 dolara yükselebileceğine inanıyordu.

eos

Yükseliş bayrağı paterni, 14 Ağustos’ta fiyat çizgisinin 3,1 ve 3,15 dolar seviyeleri arasında biriktikten sonra 3,3 dolara yükselmesiyle tamamlandı. Kripto para biriminin fiyat artışı 13 Ağustos öğleden sonra direği oluştururken, 14 Ağustos’ta fiyat birikimi gerçekleştikten sonra bayrak oluşturuldu. Ticaret tamamlandı ve fiyat çizgisi 3,303 dolarlık hedef fiyata ulaştı.

Fincan ve Kulp Formasyonıu

Whittier, kripto para biriminin 1 saatlik grafikte bir kupa oluşturacağına, bu modelin işleyeceğine ve EOS’un 3,3 dolara yükseleceğine inanıyordu. Kripto para birimi 14 Ağustos akşamı yükselişe geçti ve ardından 3,15 dolar seviyesini geçerek 3,3 dolara yükseldi.

eos fincan kulp

Fincan ve kulp modeli, kripto para biriminin fiyatının düştüğü ve kısa bir süre sonra fiyatın aynı seviyeye yükseldiği bir yükseliş modelidir.

Bir diğer popüler analist Crypto Michael ise EOS’un uyandığını ifade etti. Analist yayınladığı videoda EOS’un 100 ile 200 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıktığını ve fiyatın ileride 6 dolara kadar yükselebileceğini söyledi.

EOS, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte yatırımcılarına yaklaşık %7 oranında bir kazanç sağladı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar