Yükleniyor...

EOS’un (EOS) CTO’su İstifa Etti: “Sansüre Dayanıklı Teknolojiler İnşa Etmeyi Düşünüyorum”

EOS kurucusu Dan Larimer, Voice of EOS tabanlı hizmet aracılığıyla EOSIO geliştiricisi Blockone CTO'luk görevinden istifa ettiğini duyurdu.

eos cto sansur eos

EOS kurucusu Dan Larimer, Voice of EOS tabanlı hizmet aracılığıyla EOSIO geliştiricisi Blockone CTO’luk görevinden istifa ettiğini duyurdu. Token Post tarafından verilen habere göre Larimer, bunu birkaç cümleyle duyurdu.

Larimer, konuyla alakalı olarak şunları söyledi:

“Son 4 yıldır Brendan ve block.one ile çalışıyorum ve son derece yetenekli bir mühendis grubunun yardımıyla oluşturabildiğim ve başlatabildiğim EOSIO yazılımıyla gurur duyuyorum. Ne yazık ki, tüm iyi şeyler sona erer. 31 Aralık 2020 itibariyle block.one CTO’luğu görevimden istifa ettim.”

Sansüre Dayanıklı Teknoloji Vurgusu

Larimer, kendisine ilke edindiği görevleri ve amaçları uğruna çalışmaya devam edeceğini belirterek, sansüre dayanıklı teknolojiler üzerine odaklanacağını duyurdu. Larimer açıklamasını şu sözlerle sonlandırdı:

“Herkes için yaşamı, özgürlüğü, mülkiyeti ve adaleti güvence altına almak için serbest pazar ve gönüllü çözümler yaratma misyonuma devam edeceğim. Sırada tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ama sansüre daha dayanıklı teknolojiler inşa etmeyi düşünüyorum. ‘Bir hizmet olarak özgürlük’ sağlayamayacağınıza inanmaya başladım ve bu nedenle dikkatimi insanların kendi özgürlüklerini güvence altına almak için kullanabilecekleri araçlar yaratmaya odaklayacağım. Block.one için en iyisini diliyorum.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner