Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri EOS (EOS) EOS'un (EOS) CTO'su İstifa Etti: "Sansüre Dayanıklı Teknolojiler İnşa Etmeyi Düşünüyorum"

EOS’un (EOS) CTO’su İstifa Etti: “Sansüre Dayanıklı Teknolojiler İnşa Etmeyi Düşünüyorum”

ABONE OL:google-news

EOS kurucusu Dan Larimer, Voice of EOS tabanlı hizmet aracılığıyla EOSIO geliştiricisi Blockone CTO’luk görevinden istifa ettiğini duyurdu. Token Post tarafından verilen habere göre Larimer, bunu birkaç cümleyle duyurdu.

Larimer, konuyla alakalı olarak şunları söyledi:

“Son 4 yıldır Brendan ve block.one ile çalışıyorum ve son derece yetenekli bir mühendis grubunun yardımıyla oluşturabildiğim ve başlatabildiğim EOSIO yazılımıyla gurur duyuyorum. Ne yazık ki, tüm iyi şeyler sona erer. 31 Aralık 2020 itibariyle block.one CTO’luğu görevimden istifa ettim.”

Sansüre Dayanıklı Teknoloji Vurgusu

Larimer, kendisine ilke edindiği görevleri ve amaçları uğruna çalışmaya devam edeceğini belirterek, sansüre dayanıklı teknolojiler üzerine odaklanacağını duyurdu. Larimer açıklamasını şu sözlerle sonlandırdı:

“Herkes için yaşamı, özgürlüğü, mülkiyeti ve adaleti güvence altına almak için serbest pazar ve gönüllü çözümler yaratma misyonuma devam edeceğim. Sırada tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ama sansüre daha dayanıklı teknolojiler inşa etmeyi düşünüyorum. ‘Bir hizmet olarak özgürlük’ sağlayamayacağınıza inanmaya başladım ve bu nedenle dikkatimi insanların kendi özgürlüklerini güvence altına almak için kullanabilecekleri araçlar yaratmaya odaklayacağım. Block.one için en iyisini diliyorum.”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar