Yükleniyor...

FDIC, Signature Bank Hakkında Açıklama Yaptı

FDIC, Signature Bank'in notunu düşürebileceğini açıkladı.

signature bank2

FDIC, Signature Bank’in notunu düşürebileceğini açıkladı.

Geçtiğimiz aylarda sorun yaşayan bankaların başında gelen Signature Bank ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediliyor. Düzenleyici kurum konuya dair açıklamalarda bulundu.

FDIC’den Signature Bank İtirafı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçtiğimiz aylarda kripto dünyasını da derinden sarsan Signature Bank çöküşünde gelişmeler devam ediyor.

Federal Deposit Insurance Corp. (FDIC), borç verenin geçen ayki çöküşünden önce Signature Bank’taki sorunlara yanıt vermede çok yavaş olduğunu açıkladı.

FDIC

FDIC, New York ofisindeki “kaynak zorluklarının” onu Signature Bank‘a tahsis edilmiş bir inceleme ekibini yeterince görevlendirmekten alıkoyduğunu söyledi. Yayımlanan bir rapora göre, düzenleyiciler bankanın yönetimine ilişkin önemli bir risk metriğinin notunu da düşürmüş olabilir.

FDIC, New York ofisindeki “kaynak kısıtlamalarının” Signature Bank’a atanan bir inceleme ekibine yeterli personel sağlamasını engellediğini söyledi. O tarihten bu yana Signature, kripto para sektörüne girmesi ve ticari gayrimenkullere kredi vermesi nedeniyle yoğun bir inceleme altına alındı. Rapor, FDIC’nin borç verenin başarısızlığına giden kaotik süreçte neler olduğuna dair şimdiye kadarki en kapsamlı açıklaması oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x