Filecoin (FIL) dikkatleri üzerine çekti: Potansiyel yükseliş! • Coinkolik
Yükleniyor...

Filecoin (FIL) dikkatleri üzerine çekti: Potansiyel yükseliş!

Eskilerin yakından tanıdığı kripto projesi Filecoin (FIL), ekosistem gelişmeleri sonucunda yaşadığı yükseliş ile 5 doların üzerinde kalıcılık sağladı.

Filecoin FIL

Eskilerin yakından tanıdığı kripto projesi Filecoin (FIL), ekosistem gelişmeleri sonucunda yaşadığı yükseliş ile 5 doların üzerinde kalıcılık sağladı.

Kripto piyasasında kısa vade boğa koşusunun en yeni üyelerinden birisi Filecoin (FIL) oldu. Filecoin, ekosisteme odaklandığı bugünlerde, çarpıcı bir istikrar elde etti. Projenin yerel token’ı olan FIL, son 24 saatte yüzde 15’den fazla artış yaşadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

FIL, gerçekleştirdiği yükseliş ile birlikte 5 doların üzerinde kalıcılık sağladı. Büyük beklentileri de arkasında toplayan FIL, potansiyel bir boğa koşusunun sinyalini verdi.

Filecoin (FIL) grafiği ve yükseliş sinyalleri

Filecoin (FIL), gün içerisindeki yüzde 17’lik yükselişiyle 5,6 doların üzerine iğne attı. Geri çekilme sonrası FIL, 5,4 doların üzerinde işlem görüyor. FIL, geçtiğimiz ay da olumlu bir fiyat yapısına sahip durumdaydı. Bu sayede FIL, gün içerisindeki yükselişiyle birlikte, bir aylık artışını yüzde 75’in üzerine çıkardı.

Filecoin FIL

Filecoin’de öne çıkan büyüme, işlem hacmi de dahil olmak üzere diğer birçok önemli ölçümle desteklendi. Mevcut verilere göre, son 24 saatteki toplam işlem hacmi yüzde 77 artışla 405.508.100 dolara yükseldi. Bu veri, FIL’de piyasa alıcılarının iyimserliğe sahip olduğunu öne çıkardı.

Likidite artışı ve işlem hacmi yükselişine ev sahipliği yapan FIL, Filecoin için olumlu bir görünüm sundu. Filecoin, LabWeek 2023 etkinliğiyle ekosistemiyle buluşacak. Birçok proje girişiminin duyurulması beklenilen bu etkinlikte, yapay zeka ve zero-knowledge (sıfır bilgi) kanıtlarına yönelik gelişmelerden bahsedilecek.

Filecoin, blokzincirinde gelişmelere ve ekosisteminde büyümeye odaklanırken, FIL için istikrarlı bir büyüme beklentisi oluşmuş durumda.

Grafiğe bakıldığında, FIL için 5,650 doların önemli bir direnç noktası olarak öne çıktığı görülüyor. Bu direnç noktasının kırılması halinde, 6,417 dolar direnci test edilebilir. FIL, 6,417 dolar direncinde güçlü bir satış baskısıyla karşılaşsa da piyasa koşullarının pozitif olmasıyla yükselişini sürdürebilir. Bu direnç noktasının da aşılması halinde, FIL için sonraki direnç bölgesi 7,558 dolar olacaktır. Bu bölge, Mart ayından gelen fiyat seviyesi anlamına geliyor. 7,558 dolar direncinin aşılması ise FIL’i 9,443 dolardaki majör dirence itebilir. 9,443 dolar Şubat 2023’den gelen önemli bir fiyat seviyesi olarak biliniyor.

Diğer taraftan FIL, piyasanın geri çekilmesi ve koşulların negatife dönmesiyle güçlü düşüş yaşayabilir. Hali hazırda yükselişini sürdüren FIL, olası ters piyasa koşullarında 4,975 doları destek noktası olarak test edebilir. 4,975 dolar desteğinin aşılması ise FIL’i 4,707 dolara kadar düşürebilir. 4,707 dolardaki güçlü desteğin çalışma ihtimali yüksek durumda. Ancak çalışmaması halinde FIL, 4,417 dolardan güç toplamak isteyecektir. Bu nedenle fiyat kısa sürede 4,417 dolara gerileyebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x