Fintech Şirketi, Avrupa'da Kripto Hizmeti Sunuyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Fintech Şirketi, Avrupa’da Kripto Hizmeti Sunuyor

Şimdiye kadar 53 milyon dolarlık bir fon toplamayı başaran Fintech şirketi Plum, Avrupa'da sunduğu kripto hizmetlerine hız verdi.

Fintech Sirketi Avrupada Kripto Hizmeti Sunuyor

Şimdiye kadar 53 milyon dolarlık bir fon toplamayı başaran Fintech şirketi Plum, Avrupa’da sunduğu kripto hizmetlerine hız verdi.

Kripto endüstrisinde yaşanan gelişimler tüm hızıyla devam ediyor. Yatırım tarafında ayı yönlü bir trend söz konusu olsa da yatırımcı sayısında ciddi bir artış yaşanıyor. Ayrıca, yeni ve etkili projeler piyasaya çıkmaya devam ediyor. Benimsenme arttıkça, sektöre ulaşan insan sayısı da artıyor. Tüm bu süreçler, kripto para ticaretine ve yatırımlarına yönelik girişimleri hızlandırdı. Blockchain girişimlerinin yanı sıra, Fintech şirketleri de pastadan pay almak için yoğun mesai harcıyor. Son olarak Fintech şirketi Plum, hizmetlerini genişletmek ve büyütmek için çalışmalarına hız verdi.

Fintech Şirketi, Beş Büyük Kripto Parayı Hizmete Açtı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Avrupa merkezli Fintech girişimi Plum, Fransa, Belçika, İspanya ve İrlanda’daki müşterilerine kripto yatırım hizmetleri sunuyor.

Şirketten gelen açıklamaya göre, Plum hizmeti Bitpanda borsası ile ortaklaşa yürütecek. Uygulama, müşterilerin Plum’un kullanıcı arabirimi aracılığıyla Bitpanda’nın hizmetlerine erişmesini sağlayacak. Bu erişim için, borsanın API araçları entegre edilecek.

Plum şirketi, müşterilerine beş farklı kripto parayı sunacak. Bu kripto paralar, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Solana ve BNB olacak. Plum’u bu noktada öne çıkaran bir detay yer alıyor. Şirket, tüm yatırımları fiziksel olarak destekleyecek ve soğuk depolarda tutacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x