Floki'nin (FLOKI) çıkardığı kripto para yüzde 250 yükseldi! • Coinkolik
Yükleniyor...

Floki’nin (FLOKI) çıkardığı kripto para yüzde 250 yükseldi!

Floki'nin (FLOKI) çıkardığı kripto para TokenFi (TOKEN), üç günde yüzde 250'lik bir yükselişe imza attı.

TokenFi FLOKI

Floki’nin (FLOKI) çıkardığı kripto para TokenFi (TOKEN), üç günde yüzde 250’lik bir yükselişe imza attı.

Popüler memecoin Floki, geçtiğimiz hafta bir kripto projesini piyasaya sürdü. Floki’nin çıkardığı TokenFi projesi, tokenizasyon odaklı hizmet vereceğini açıkladı. Floki topluluğunun ve kripto yatırımcılarının yoğun ilgi gösterdiği projenin token’ı TOKEN, kısa sürede yüzde 250’lik yükseliş yaşadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

TOKEN, 28 Ekim tarihinde 0,0073 dolar seviyelerinde hareket ederken, gün içerisinde 0,02819 dolara ulaştı.

Floki destekli TokenFi (TOKEN), uçuyor!

Ekim ayına damga vuran Floki (FLOKI), duyurduğu gizemli tarihler ile yoğun ilgi gördü. Floki ekibi, 20 Ekim tarihinde, 27 Ekim’i işaret etmiş ve FLOKI yükselişini başlatmıştı.

Floki ekibinin paylaştığı gizemli tarih, oluşan beklentiler sonucunda FLOKI fiyatını yüzde 70’e yakın yükseltti. Ekip, kısa süre sonra kripto para çıkaracağını duyurdu. Gizemli tarihin netleşmesi, FLOKI tarafına da olumlu yansıdı.

Floki ekibi, 27 Ekim tarihinde TokenFi adında bir kripto projesini piyasaya sürdü. Tokenizasyon projesi TokenFi’ın kripto para birimi olan TOKEN, 27 Ekim’de alım satıma açıldı.

TokenFi TOKEN

TOKEN, piyasaya çıktığı günden bu yana yükselişini sürdürdü. TOKEN fiyatı, 27 Ekim tarihinde 0,0074 dolar civarında fiyatlandı. Bu bölgeden keskin bir yükseliş yaşayan TOKEN, 0,028 dolara iğne attı.

TOKEN, merkeziyetsiz borsalarda işleme açıldı. BNB Chain ve Ethereum ağları üzerinden alım satımı başlatılan TOKEN, kısa sürede 12,5 milyon dolar piyasa değerine ulaştı.

Floki, TokenFi projesinin arkasında durmaya devam ediyor. Geliştirici ekip, memecoin topluluğunu yeni projeye kaydırarak büyük bir başarıya imza attı.

Floki, Doge ve Shiba gibi memecoin’lerin ardından giderek dikkatleri üzerine çekiyor. Floki, TokenFi projesini çıkararak dikkatleri üzerine çekti. TokenFi projesi, kullanıcılara tek bir satır kod yazmadan bir varlığı tokenize etmek için ihtiyaç duydukları altyapıyı sunuyor.

TOKEN yükselişine, Bitget ve Floki arasındaki gerilim de engel olamadı. Bitget, TOKEN’ı listeledikten kısa süre sonra ani bir kararla delist edeceğini duyurdu. Borsa, gerekçe olarak, ekibin likiditeyi kötüye kullanarak manipülasyon yaptığını öne sürdü. Bu açıklamalara sert çıkan Floki ekibi, Bitget’in TOKEN’ı izinsiz listelediğini savundu. Floki ekibi, TOKEN listelemesi için belirli anlaşmalarının olduğunu, ancak Bitget’in bu anlaşmaya uymayarak manipülasyon yaptığını iddia etti.

Manipülasyon iddialarına rağmen TOKEN, yükseliş yönlü trendinde güç kaybetmedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x