FTX, Galaxy Digital'den yardım istiyor! • Coinkolik
Yükleniyor...

FTX, Galaxy Digital’den yardım istiyor!

FTX, kripto varlıklarını yönetmeye yardımcı olması için Galaxy Digital ile çalışma izni istediğini belirtti.

FTX Iflas 1

FTX, kripto varlıklarını yönetmeye yardımcı olması için Galaxy Digital ile çalışma izni istediğini belirtti.

Çarşamba günü geç saatlerde yapılan bir davada FTX, belirli dijital varlıklarla ilgili yatırım yöneticisi hizmetleri sağlayacağını belirtti. Nisan ayında 7,3 milyar dolarlık nakit ve kripto varlığı kurtardığını açıklayan borsa, şimdilerdeyse Galaxy Asset Management’ten yardım istiyor.

Galaxy Digital Celsiusun Sahip Oldugu Sirketi Aliyor

Galaxy Digital’e övgü dolu sözler

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şu anda John Ray III’ün yönetimi altında olan FTX, Galaxy Digital’in sektördeki deneyimi üzerinde durarak şirket hakkında iyi nitelikli, ticaret hizmetlerine uygun maliyetli ve verimli şeklinde ifadeler kullandı. Borsa yapmış olduğu başvuruda, Galaxy’den umduğu hizmetlerin bir listesini özetledi. Bunlar arasında kripto dahil çok çeşitli finansal araçların satın alınması, satılması, takas edilmesi, kullanılması, yönetilmesi, stake edilmesi, tutulması, takas edilmesi, dönüştürülmesi ve ticareti yer alıyor. 

Anlaşmaya göre FTX, Galaxy’ye belirli maliyetler için geri ödeme yapmanın yanı sıra şirkete hem riskten korunma ücreti hem de tasfiye ücreti ödeyecek. Ticaret faaliyetleri için Galaxy Digital’in çeşitli hizmetlerinden yararlanmak isteyen FTX, bu konuyla ilgili çalışamalarını kararlı bir şekilde sürdüreceğini ifade etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x