Ripple davasında sıcak gelişme: Çekiliyorlar! • Coinkolik
Yükleniyor...

Ripple davasında sıcak gelişme: Çekiliyorlar!

Ripple ve SEC arasındaki dava devam ederken, SEC'in saflarında yer alan iki avukat davadan çekilmeye karar verdi.

Ripple ve SEC davası

Ripple ve SEC arasındaki dava devam ederken, SEC’in saflarında yer alan iki avukat davadan çekilmeye karar verdi.

Kripto ekosisteminin önemli konu başlıklarından birisi olan Ripple ve SEC davası tüm hızıyla devam ediyor. Davanın sonuçlanacağı gün merakla beklenilirken, gelişmeler ise piyasada gündem yaratıyor. Daha önce Ripple, davada kazanmaya çok yaklaşmıştı. Bu durum, XRP fiyatını neredeyse 1 dolara itti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ripple’ın davada güçlenmesi, SEC’in kan kaybetmesine yol açtı. SEC’in saflarında yer alan avukatlar davadan tek tek çekiliyor. Coingape’in yapmış olduğu habere göre, SEC avukatları Richard Best ve Robert Moye davadan çekilme kararı aldı.

SEC’te yaprak dökümü sürüyor

ABD’de SEC ve Ripple arasında süren dava yoğun bir şekilde işleniyor. Yargıç Analisa Torres ve mahkeme yetkilileri, bulgular ve avukatların görüşleri üzerine süreci yönetiyor. Tüm bu süreçlerin ortasında, sıcak bir gelişme olarak, SEC’in avukatlarının masadan kalkması ise dikkat çekiyor.

Ripple SEC dava

SEC’in üç avukatı, davada kalan iddialar üzerine bir duruşma planlanmasının ardından çekilme kararı aldı. Geçtiğimiz gün SEC avukatı Pascale Guerrier davaya devam etmeme talebinde bulunmuş ve Torres tarafından bu talep kabul edilmişti. Guerrier’in hemen ardından iki isim daha davadan çekildi. SEC avukatları Richard Best ve Robert Moye, SEC’i yalnız bıraktı.

Mahkemeye sunulan başvuruların ayrı ayrı yapıldı. SEC, avukatları Best ve Moye’nin devam etmeyeceği konusunda mahkemeyi bilgilendirdi. Yargıç, Best’in geri çekilme talebini onayladı. Ancak henüz Moye’nin talebi onaydan geçmedi.

SEC’in kan kaybı sürerken, Ripple’ın davada eli güçlenmeye devam ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x