GALA coin direkten döndü: Grafik yeniden yemyeşil! • Coinkolik
Yükleniyor...

GALA coin direkten döndü: Grafik yeniden yemyeşil!

Son haftalarda grafiğini kırmızıya boyayan GALA, tabiri caizse direkten döndü.

gala coin

Son haftalarda grafiğini kırmızıya boyayan GALA, tabiri caizse direkten döndü. Yatırımcının yüzünü günlerdir güldürmeyen popüler altcoin, hızlı bir atak yaparak kayda değer bir yükseliş kaydetti.

CoinGecko verilerine göre; Gala coin fiyatındaki artış yüzde 4 oranlarına ulaşarak 0,0134 dolar seviyelerine yükseldi. Ancak öte yandan son 24 saatteki işlem hacmi yüzde 27,80 oranında düşüş göstererek yaklaşık 550 milyon dolar olarak belirlendi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

GALA coin için beklentiler ise yükseliş yönünde değişti.

Ne olmuştu?

Gamefi projesi Gala Games (GALA), kurucu ortaklar Eric Schiermeyer ve Wright Thurston arasındaki büyük hukuki anlaşmazlığın sonuçlarıyla sarsıldı. Yatırım şirketi True North United Investments ile birlikte Thurston’un Gala tokenlerinde 130 milyon dolarlık hırsızlık ve kurumsal kötü yönetim iddiaları altcoin’in fiyatını da olumsuz etkilemişti.

Tüm bu olumsuz atmosferde GALA fiyatı da yüzde 8 oranını geçen bir düşüş yaşamıştı. Ancak GameFi meraklıları yasal mücadele ortasında dahi altcoin’den ümitlerini kesmedi. Altcoin’in geleceğinin ne yönde ilerleyeceği ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

gala coin 1

GALA coin nedir?

GALA coin, Ethereum blokzincirinde çalışan ve ERC-20 standardına uygun Gala Games ekosisteminin dijital yardımcı token’ıdır. Blokzincire dayalı oyunlar arasında kendine yer edinmiş olan GALA, kullanıcılarına oyun içerisinde özgür hissettiren bir ortam sunmayı, oyuncuların oyunlardan kazandıklarını başkalarıyla takas edebileceği ve ödüller kazanabileceği bir oyun sunmayı hedeflemiştir. Oyuncular bu oyun içerisinde her şeye kendileri karar verip yönetebilmektedirler.

Gala, oyun dünyasını yeniden tanımlama hedefiyle 2019 yılında Eric Schiermeyer tarafından başlatılmıştır. Şirket, amaçladıkları çalışmalar için, “Gerçekten dünyanın en büyük merkezi olmayan oyun platformunu inşa ediyoruz. Yerel yönetim, gücün, sorumluluğun ve ödüllerin oyuncuların eline verilmesi anlamına gelir.” ifadelerini kullandı. Platform, büyük ve bağımsız bir node ağı tarafından desteklenen bir blokzincir oyunları ekosistemi oluşturmayı amaç edinmiştir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x