Yükleniyor...

Goldman Sachs, Elwood Technologies’in 70 Milyon Dolarlık Turuna Liderlik Etti

ABD’li bankacılık devi Goldman Sachs, Alan Howard'ın sahibi olduğu kripto şirketi Elwood Technologies’in 70 milyon dolarlık turuna liderlik etti.

goldman sachs elwood technologiesin 70 milyon dolarlik turuna liderlik etti

ABD’li bankacılık devi Goldman Sachs, Alan Howard’ın sahibi olduğu kripto şirketi Elwood Technologies’in 70 milyon dolarlık turuna liderlik etti. 

Milyarder Alan Howard’ın sahibi olduğu kripto şirketi Elwood Technologies, 70 milyon dolar yatırım aldı. Yatırıma ABD’li bankacılık devi Goldman Sachs ve Dawn Capital liderlik etti. 

Fintek şirketlerine, varlık yöneticilerine ve diğer kurumsal yatırımcılara hizmet veren Elwood, 2018 yılında kuruldu. Goldman Sachs’ın dijital varlıklardan sorumlu küresel başkanı Mathew McDermott konu hakkında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Kripto para birimine yönelik kurumsal talep arttıkça, müşteri talebini karşılamak için piyasa varlığımızı ve yeteneklerimizi aktif olarak genişletiyoruz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner