Yükleniyor...

Google’dan Jared Cohen: “Bitcoin benzeri para birimleri kaçınılmaz!”

Google "Ideas and Former Technology" direktörü Jared Cohen, "Hepimiz tarafından açıkça görülüyor ki, Bitcoin benzeri kripto para birimleri bizler için kaçınılmaz.

Google “Ideas and Former Technology” direktörü Jared Cohen, “Hepimiz tarafından açıkça görülüyor ki, Bitcoin benzeri kripto para birimleri bizler için kaçınılmaz.” açıklamasında bulundu.

Son zamanlarda medyadaki etkisini daha çok hissettirmeye başlayan Bitcoin, piyasaya sürüldüğü günden itibaren anonimlik özelliği ve ekonomik bağımsızlık sunmasından dolayı bir çok topluluk tarafından destek gördü ve kullanımı hızlıca arttı. Jared Cohen, Bitcoin’le ilgili, “çok fazla değer sahibi olduğunu, fakat düzenleme yapılamamasının çok büyük tehlikelere yola açabileceğini” belirtti.

Google Ideas’ın, hükümetlerle ve  baskıcı rejimlerle çalışmalar yapan bir fikir tankının direktörü Jared Cohen, Bitcoin’le ilgili, “Bitcoin bir model mi, yoksa kriptoparanın efendisi konumunda mı?” sorusunun cevabının, kriptoparanın geleceğine ışık tutacağını belirtiyor.

Jared Cohen’i en çok şaşırtan ise; Mt.Gox’un kapanmasıyla birlikte kullanıcıların Bitcoinlerinin Mt.Gox tarafından çalındığı haberlerine rağmen, Bitcoin’in hâlâ değer kazanması.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x