Yükleniyor...

Güle Güle Ayı Piyasası: İşte Analistlerden Bitcoin (BTC) Yükseliş Sinyalleri

Geçtiğimiz birkaç gün içinde, Bitcoin (BTC) 6.

Güle Güle Ayı Piyasası İşte Analistlerden Bitcoin BTC Yükseliş Sinyalleri

Geçtiğimiz birkaç gün içinde, Bitcoin (BTC) 6.900 dolardan %20 bir artış ile mutlak bir zafer yaşadı. Bazılarına göre, BTC’yi 14.000 dolardan 6.400 dolara getiren acımasız ayı pazarının bittiğini söylemek için çok erken olsa da, boğaların kontrolü ele aldığını gösteren bir takım teknik sinyaller bulunuyor.

Bitcoin (BTC) Boğa Teknik Sinyalleri

Bazı analistlere göre, Bitcoin’in çizelgeleri yükselen teknik sinyalleri bolca veriyor.

Kripto para analisti olan BTCKyle, Bitcoin’in haftalık grafiğinin geçen yılın Haziran ayında 14.000 dolarlık mumdan bu yana ilk kez bir boğa işareti olan Parabolik Durdurma ve Ters mum bastığını tweet’te belirtti. Sinyal henüz teyit edilmedi, ancak pozitif kapanma durumunda boğalar için çok olumlu bir işaret.

Brave New Coin analisti Josh Olszewicz geçtiğimiz günlerde Coinbase’in Bitfinex’e kıyasla küçük bir primle işlem yaptığını belirtti. Bu, 2019’da görülen rallinin en büyük sinyallerindendi.

Ve Adaptive Capital’in yeni analisti CL, kısa süre önce Bitcoin’in dört saatlik grafiğinin orta vadede açık bir geri dönüş belirtisi gösterdiğini belirtti. Analist özellikle şu anda yükseliş eğilimi olduğunu iddia ettiği Bollinger Bantları göstergesine dikkat çekti.

Güçlü Temel Eğilim

Bütün bunlar, kripto para biriminin gözlemlediği olumlu temel eğilim ile vurgulandı. Bitcoin’e yardımcı olması muhtemel bir diğer yükseliş faktörü makroekonomik ve jeopolitik ortamdır. Daha spesifik olarak, İran Genel Askeri Başkanı Qassem Soleimani’nin Cumhurbaşkanı Donald Trump tarafından yönetilen bir hava saldırısında Bağdat’ta öldürüldüğü haberi, güvenli liman olarak Bitcoin’i öne çıkardı. Ayrıca rekor kıran hash oranı Bitcoin ağının son derece güvenilir ve sağlıklı olduğunu gösteriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x