Yükleniyor...

Güney Kore, Kripto Borsaları için Plan Yapıyor

Güney Kore Ulusal Polis Teşkilatı, Binance ve ülkedeki diğer kripto borsalarıyla bir toplantı gerçekleştirecek.

ulusal polis gucu kripto borsasi

Güney Kore Ulusal Polis Teşkilatı, Binance ve ülkedeki diğer kripto borsalarıyla bir toplantı gerçekleştirecek.

Kripto borsalarının düzenleyici netliklere uyum sağlama ve ülkelerin şartlarını yerine getirme süreçleri tüm hızıyla devam ediyor. Merkezi borsaların, geleneksel sistem ile ortak paydada buluşma çabaları bu yıla damga vurdu.

Son olarak Güney Kore, kripto borsalarıyla ikili etkileşimi girmeyi planlıyor. Güney Kore Ulusal Polis Teşkilatı, gerçek zamanlı cüzdan izleme ve fonları dondurma işlevleri için bir sistem üzerinde çalışıyor. Bu nedenle kurum, Binance ve ülkedeki diğer kripto borsalarıyla toplantı gerçekleştirecek.

Güney Kore Ulusal Polis Teşkilatı, Ülkedeki Kripto Borsalarıyla Görüşecek

Güney Kore Ulusal Polis Teşkilatı, gerekli durumlarda kripto cüzdanlarını izlemeyi ve fonları dondurmayı sağlayan bir sistem geliştiriyor.

E-daily tarafından yapılan bir habere göre, Güney Kore’nin polis gücü kripto borsalarıyla iş birliği yapmak için görüşmelere başlayacak. Görüşmelerde, oluşturulacak yeni sistemin borsalarda kullanımı ele alınacak. Güney Kore‘de yer alan kripto borsaları dışında Binance‘in de bu toplantıda yer alacağı belirtiliyor.

Sanal cüzdan adreslerinin takibini ve fonlarda gerekli durumlarda müdahale etmeyi kolaylaştıracak sistem üzerine yoğunlaşan Güney Kore Ulusal Polis Teşkilatı, özellikle Binance ile daha yakından ilişki kuracak.

Ülkenin polis gücü, bu sistemi beş büyük borsa dışında 36 yerel borsanın tamamına yaymayı planlıyor. Daha önce Güney Kore polisi, Upbit de dahil olmak üzere beş yerli kripto borsasıyla anlaşma gerçekleştirmişti. Bu anlaşma, yeni sistemin de önünü açmış oldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner