Yükleniyor...

Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları (13 Temmuz – 19 Temmuz)

Piyasa değeri bakımından ilk 25'de yer alan kripto paralar arasında, haftanın en çok kazandıran kripto paraları serimizin bu haftaki lideri Waltonch (WTC) oldu.

haftanin en cok kazandiran kripto palarii 1280x853

Piyasa değeri bakımından ilk 25’de yer alan kripto paralar arasında, haftanın en çok kazandıran kripto paraları serimizin bu haftaki lideri Waltonch (WTC) oldu. %27.87’lik değer artışı lider konumda bulunan WTC’yi, %16.97’lik değer artışı ile, son günlerin parlayan yıldızı Chainlink (LINK) takip etti.

En büyük altcoin konumunda bulunan Ethereum (ETH) ise haftayı %2.19 değer kaybı ile kapatarak, yatırımcılarının ralli beklentisini bir sonraki haftaya bıraktı. Ethereum yazım sırasında 235 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Diğer bir yandan lider kripto varlık Bitcoin’de (BTC) ise uzun süredir devam eden yatay ticaret bu hafta da devam etti ve Bitcoin yazım itibari ile 9.158 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Aşağıdaki listede ilk 25’de yer alan kripto paraların haftalık değişimlerini detaylı olarak görebilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner