Yükleniyor...

Ripple (XRP) Sessizliğini Destansı Bir Boğa Koşusuyla Bozmaya Hazırlanıyor

Leo olarak bilinen bir kripto para birimi trader’ı, XRP’nin yukarı doğru bazı ilginç hamleler yapmaya hazır olduğunu söyledi

Ripple XRP Sessizliğini Destansı Bir Boğa Koşusuyla Bozmaya Hazırlanıyor

Leo olarak bilinen bir kripto para birimi trader’ı, XRP’nin yukarı doğru bazı ilginç hamleler yapmaya hazır olduğunu söyledi. Analist paylaşımında,  dördüncü en büyük kripto para biriminin “hızlı bir yükseliş”  için hazır olduğunu doğruladı. Ayrıca Leo, kripto para biriminin önemli bir fiyat seviyesi olan 0,205 dolar ulaştığında fiyatın daha da yükseleceğini ekledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

XRP şu anda 0,196 dolardan işlem görüyor ve 2018 yılından beri mücadele ediyor. En kötü performans gösteren en iyi kripto para birimlerinden biri. Ancak, dijital varlık son zamanlarda olumlu hamleler yapmaya başladı.

Ripple (XRP) Büyük Bir Hamle Hazırlığında

Bitcoin ve bir dizi altcoin, hem geçen yıl hem de 2020’de önemli fiyat artışları yaşadı. Örneğin, Haziran 2019 boğa koşusu sırasında, Bitcoin, 2017 boğa piyasasından bu yana kaydedilen en yüksek fiyat olan yaklaşık 14.000 dolara ulaştı. Ethereum, fiyat eylemi büyük ölçüde Bitcoin’e bağlı olduğu için de oldukça başarılı bir grafik çizdi.

Boğa koşusuna rağmen, XRP’nin ilerlemesi önemsiz kaldı ve o zamandan beri durum değişmedi. XRP, 2017’de sadece bir ayda %1000 değer kazandı ve Bitcoin’den sonra piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi oldu. Daha sonra Ethereum‘a bu pozisyonu kaybetti ve son zamanlarda Tether’e (USDT) üçüncülüğü bıraktı. Leo, XRP’nin 2017’den bu yana muazzam bir hamle yapmamasına rağmen, bir sonraki hamlesinin destansı olacağını söyledi.

XRP, Bir Sonraki Boğa Koşusuna Liderlik Edecek Mi?

Birkaç analist, mevcut piyasa pozisyonlarının ufukta sadece Bitcoin için değil, aynı zamanda bir süredir yanal hareketlere rağmen altcoin’ler için de bir boğa olduğuna işaret ettiğini söylüyor. Bilinmeyen şey, bu boğa koşusunun ne zaman başlayacağıdır.

Şu an liderlik, her ikisi de son zamanlarda ilk on kripto para birimi arasına katılan Chainlink (LINK) ve Cardano’da (ADA) gözüküyor. Bununla birlikte, XRP yakın gelecekte büyük bir kırılma belirtisi gösterdiğinde, liderliği ele geçirebilir ve bir sonraki yükseliş döngüsüne öncülük edebilir.