Yükleniyor...

Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları (19 Ekim – 25 Ekim)

Piyasa değeri bakımından ilk 25'de yer alan kripto paralar arasından incelediğimiz "Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları" serimizde bu haftanın en çok kazananı %23.

haftanin en cok kazandiran kripto paralari 1

Piyasa değeri bakımından ilk 25’de yer alan kripto paralar arasından incelediğimiz “Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları” serimizde bu haftanın en çok kazananı %23.89’luk değişim ile Litecoin (LTC) oldu. 3.88 milyar dolarlık piyasa değerine sahip olan LTC, yazım itibari ile 58.901 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Listenin iki ve üç numarasında ise sırasıyla %14.31’lük değer kazancı ile Bitcoin SV (BSV) ve %13.88’lik fiyat değişimi ile Chainlink (LINK) yer alıyor.

Piyasa değeri bakımından lider konumda bulunan Bitcoin (BTC) ise bu hafta %13.50’lik değer kazancı ile oldukça iyi performans göstererek yatırımcısını sevindirmeyi başardı. Diğer bir yandan toplu kripto para piyasasını da doğrudan etkileyen BTC, yazım itibari ile 12.984 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bitcoin, PayPal’ın ödeme sistemlerine Bitcoin’i ekleyeceğini duyurumasının ardından ciddi bir kazanç elde etti.

En büyük altcoin konumunda bulunan Ethereum (ETH) ise, Bitcoin’e göre daha düşük performans göstererek %8.48 değer kazancı elde etti. Şu an için Bitcoin’e göre daha düşük bir performans gösteren Ethereum’da, beklenen ETH 2.0 güncellemesinin gelmesi ve DeFi piyasasının tekrardan hareketlenmesi, ETH’nin fiyatına doğrudan etki edecektir.

Piyasa değeri bakımından ilk 25’de yer alan kripto paraların haftalık değişimlerini aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

haftanin en cok kazandiranlari


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x