Yükleniyor...

Popüler Analiste Göre Ralli Sırası Bu Altcoin’de Olabilir

XRP'nin fiyat hareketi, alıcılar ve satıcılar kripto para biriminin kısa vadeli eğiliminin kontrolünü ele geçirmeye çalışırken çıkmaza girmiş durumda kaldığı için son zamanlarda oldukça cansızdı.

altcoin ralli

XRP’nin fiyat hareketi, alıcılar ve satıcılar kripto para biriminin kısa vadeli eğiliminin kontrolünü ele geçirmeye çalışırken çıkmaza girmiş durumda kaldığı için son zamanlarda oldukça cansızdı.

Token, hem USD hem de BTC ticaret çiftlerine karşı son birkaç yıl boyunca bir makro konsolidasyon aşamasında sıkışıp kaldığından, bu momentum eksikliği XRP için yeni değil. Bu, topluluğunun kurumasına neden oldu ve sözde “XRP Ordusu”, diğer projelere geçerek büyük ölçüde buharlaştı. XRP’nin hala büyüme potansiyeline sahip olduğuna dikkat etmek önemli çünkü birçok trader kripto para birimini hala parabolik hareketleri görme eğiliminden dolayı kazanç sağlamak için kısa vadeli bir araç olarak görüyor.

Bir analist şimdi Ethereum’un son parabolik hareketinden önceki fiyat hareketi ile XRP’nin mevcut fiyat hareketi arasında bazı çarpıcı benzerliklere işaret ediyor. Bu, onu 0.20 dolarlık bölgenin üstündeki direncine doğru yükselten ciddi bir yükseliş görebileceğini ima ediyor.

XRP, Analistlerin Gözdesi Olarak Konsolidasyona Devam Ediyor

XRP, yazının yazıldığı sırada son 24 saatte %1.5 oranında düşüş yaşayarak 0,26 doların biraz altında işlem görüyor. Alıcılar ve satıcılar herhangi bir ivme kazanmak için mücadele ederken kripto para biriminin fiyatı geçen haftaki en düşük seviye olan 0.24 dolar ile 0.26 dolar arasında değişiyor.

Bu ticaret aralığının üst sınırını aşamazsa, konsolide etmeye devam edebilir veya 0,20 dolarlık alt bölgedeki ana desteğe doğru geri kayabilir. Burada satın alma baskısı her zaman iyidir ve yükselişte kaldığı sürece sabit kalmalıdır.

XRP, Ripple ortaklıkları aracılığıyla daha büyük bir fayda sağlamaya başlamadıkça, kısa vadeli trader’lar tarafından desteklendiği için yakın vadedeki herhangi bir fiyat pompası muhtemelen kısacık olacaktır.

Daha Yüksek Bir İtiş

Popüler analist Smart Contracter güç durumdaki kripto para biriminin şu anki görünümü hakkındaki düşüncelerini paylaşırken, kısa vadeli bir yükseliş görmesini ve Ethereum’un ayak izlerini takip etmesini beklediğini açıkladı.

İki varlığın çizelgeleri arasında görülen benzerliklere işaret eden analist, şu ifadeleri kullandı:

“Temelde XRP, dün patlak vermeden önce ETH’nin yaptığını yapmaya çalışıyor gibi görünüyor.”

xrp 1 729x860 1

XRP’nin piyasayı takip edememesi, biraz acımasız bir işaret oldu ve daha fazla düşük performansın yakın olduğunu gösterebilir. Bununla birlikte, önümüzdeki günlerde 0,30 dolara doğru kısa vadeli bir yükseliş görme olasılığı da güçlü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x