Haftanın Öne Çıkan Kripto Paraları (12 Haziran - 19 Haziran 2023) • Coinkolik
Yükleniyor...

Haftanın Öne Çıkan Kripto Paraları (12 Haziran – 19 Haziran 2023)

CoinMarketCal'dan alınan veriler doğrultusunda, bu haftanın en çok öne çıkan kripto paralarını proje üzerinde inceledik.

analiz

CoinMarketCal’dan alınan veriler doğrultusunda, bu haftanın en çok öne çıkan kripto paralarını proje üzerinde inceledik.

Kripto sektöründe büyük bir pay sahibi olan “temel analiz” eşliğinde, kripto paraların popüler haber sitesi CoinMarketCal‘da bu hafta öne çıkan kripto para birimlerini değerlendirdik. Değerlendirmeye aldığımız kripto paralar, yapıcakları gelişmeler ile birlikte daha şimdiden kripto yatırımcılarının radarına girmiş görünüyor. Bitcoin’in 26.200 doların üzerinde kalıcı olmasıyla birlikte bu altcoin’lerde daha büyük hareketler gözlemlenebilir.

1- The Graph (GRT)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yapay Zeka teknolojisinin öne çıkan kripto paralarından The Graph (GRT), yeni bir listeleme haberi açıkladı. 15 Haziran’da Bitbank kripto borsasında alım-satım işlemlerine açılacak olan GRT, hem yatırımcı kitlesine hem de Yapay Zeka’nın kriptoyla ilgili kesimine pozitif olarak yansıdı.

Ekran Resmi 2023 06 12 17.45.51

2- Eos (EOS)

Geçtiğimiz haftalarda Mainnet gerçekleştirerek yeni ağa adım atan Eos (EOS), son zamanlardaki etkinlikleriyle heyecan yaratıyor. 12 Haziran’da soru cevap etkinliği düzenleyeceğini açıklayan EOS, piyasadaki hareketlilikten sonra çok fazla sayıda soruyla karşı karşıya kalabilir gibi görünüyor.

Ekran Resmi 2023 06 12 17.46.08

3- Klaytn (KLAY)

15 Haziran’da Singapur’da program düzenleyiciğini açıklayan Klaytn, ekosistemdeki yeniliğe bir hamle daha eklemiş oldu. Genellikle sert fiyat hareketleri bilinen KLAY, fud haberlerin sektörü sallamasıyla geri planda kaldı. Fakat etkinliğe daha üç gün süre olması, KLAY tarafında tekrardan bir hareketlilik başlatabilir.

Ekran Resmi 2023 06 12 17.46.29

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x