Anasayfa Altcoin Haberleri Hedge Fonu Yatırımcıları Uyardı: "Chainlink (LINK) Yüzde 99 Düşecek"

Hedge Fonu Yatırımcıları Uyardı: “Chainlink (LINK) Yüzde 99 Düşecek”

ABONE OL:google-news

Son aylardaki son derece güçlü fiyat performansı nedeniyle Chainlink (LINK), doğal olarak kripto para birimi endüstrisinin her köşesinden kendisine biraz dikkat çekti.

Bu dikkatin çoğu olumlu oldu. Morgan Creek Digital Assets’in bir ortağı olan Jason Williams, LINK’in son yükseliş trendi sırasında bir ara 50.000 dolara kadar ulaşabileceğini söyledi.

“Chainlink (LINK) 0,07 Dolara Kadar Düşebilir”

Yine de, bazıları LINK projesinden şüphe duyuyor. Bunun en önemli örneği, Hong Kong ve Londra merkezli bir kripto para fonu olan Zeus Capital’dir ve kısa süre önce LINK’in yaklaşık %99 oranında düşerek 0,07 dolara ulaşacağını gösteren kapsamlı bir rapor yayınladı.

Rapordaki son cümle, “Bulgularımıza dayanarak, LINK’te short pozisyonu açtık ve bunu 0,07 ABD Doları hedefine kadar tutacağız.

Raporun yayımlanmasından bu yana LINK biraz düşse de, Zeus Capital kripto topluluğunda tartışmalı bir konu olmaya devam ediyor. Şirket, paylaşımını Twitter hesabının kısıtlanmasından, daha sonra kaldırılmasından ve Chainlink hakkındaki raporun Docsend’den silinmesinden sonra tartışmalı hale geldi.

En son promosyonlarında ve tweet’lerinde Zeus Capital, LINK’in fiyatının “balinalar” ve ekip tarafından “manipüle edildiğine” inandığını, Chainlink’in çekirdek teknolojisinin çok az değere sahip olduğunu belirtti.

LINK Düşüyor

Zeus Capital’in bulguları doğrulanmasa da, Chainlink’in yerel zirvelerden beri güçlü bir şekilde düştüğünü belirtmek önemlidir. LINK bu ayın başlarında çıktığı zirveden bu yana yaklaşık yüzde 19 düştü.

Kripto piyasası liderleri Bitcoin ve Ethereum’un yükselişi altcoin’lerin düşmesine sebep oluyor. Chainlink’in geri çekilmesi de şimdilik bu senaryoya uygun gözüküyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

923BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
18,340TakipçilerTakip Et
613AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar