Yükleniyor...

Hedge Fonu Yatırımcıları Uyardı: “Chainlink (LINK) Yüzde 99 Düşecek”

Son aylardaki son derece güçlü fiyat performansı nedeniyle Chainlink (LINK), doğal olarak kripto para birimi endüstrisinin her köşesinden kendisine biraz dikkat çekti

LINKte Short Pozisyonu Açtık Chainlink Yüzde 99 Değer Kaybedecek”

Son aylardaki son derece güçlü fiyat performansı nedeniyle Chainlink (LINK), doğal olarak kripto para birimi endüstrisinin her köşesinden kendisine biraz dikkat çekti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu dikkatin çoğu olumlu oldu. Morgan Creek Digital Assets’in bir ortağı olan Jason Williams, LINK’in son yükseliş trendi sırasında bir ara 50.000 dolara kadar ulaşabileceğini söyledi.

“Chainlink (LINK) 0,07 Dolara Kadar Düşebilir”

Yine de, bazıları LINK projesinden şüphe duyuyor. Bunun en önemli örneği, Hong Kong ve Londra merkezli bir kripto para fonu olan Zeus Capital’dir ve kısa süre önce LINK’in yaklaşık %99 oranında düşerek 0,07 dolara ulaşacağını gösteren kapsamlı bir rapor yayınladı.

Rapordaki son cümle, “Bulgularımıza dayanarak, LINK’te short pozisyonu açtık ve bunu 0,07 ABD Doları hedefine kadar tutacağız.

Raporun yayımlanmasından bu yana LINK biraz düşse de, Zeus Capital kripto topluluğunda tartışmalı bir konu olmaya devam ediyor. Şirket, paylaşımını Twitter hesabının kısıtlanmasından, daha sonra kaldırılmasından ve Chainlink hakkındaki raporun Docsend’den silinmesinden sonra tartışmalı hale geldi.

En son promosyonlarında ve tweet’lerinde Zeus Capital, LINK’in fiyatının “balinalar” ve ekip tarafından “manipüle edildiğine” inandığını, Chainlink’in çekirdek teknolojisinin çok az değere sahip olduğunu belirtti.

LINK Düşüyor

Zeus Capital’in bulguları doğrulanmasa da, Chainlink’in yerel zirvelerden beri güçlü bir şekilde düştüğünü belirtmek önemlidir. LINK bu ayın başlarında çıktığı zirveden bu yana yaklaşık yüzde 19 düştü.

Kripto piyasası liderleri Bitcoin ve Ethereum‘un yükselişi altcoin’lerin düşmesine sebep oluyor. Chainlink’in geri çekilmesi de şimdilik bu senaryoya uygun gözüküyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x