Herkes boğa beklerken, o boğayı yaşıyor: Fiyat düşmüyor! • Coinkolik
Yükleniyor...

Herkes boğa beklerken, o boğayı yaşıyor: Fiyat düşmüyor!

Boğa sezonunu erken başlatan Tellor (TRB) son iki ayda 10 dolardan 80 dolara tırmandı.

TRB yükseliş

Boğa sezonunu erken başlatan Tellor (TRB) son iki ayda 10 dolardan 80 dolara tırmandı.

Kripto para yatırımcıları boğa sezonunun başlamasını beklerken, bazı altcoin’lerde boğa koşusunun yaşandığı görülüyor. Özellikle Chainlink (LINK) ve Tellor (TRB) boğa koşusuna çoktan başlamış gibi. LINK neredeyse iki katı bir yükselişe imza atarken, TRB tarafındaysa büyük bir çıkış görüldü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

TRB iki ayda 10 dolardan 80 dolara yükseldi. 23 Ağustos’tan bu yana yüzde 700’e yakın yükseliş yaşayan kripto para birimi, short işlem arayan trader’lara fırsat vermiyor.

TRB yükselişi bitecek mi?

Kripto para piyasasını domine eden Tellor’da (TRB), yatırımcıların akıllarındaki tek soru yükselişin ne zaman biteceği oldu. TRB son 60 günde yüzde 700 yükseldi.

TRB Tellor

Zincir üstü veri araştırmacısı Lookonchain, TRB’de büyük bir balina manipülasyonu olduğunu ortaya çıkarmıştı. Balinalar, TRB arzının yüzde 30’undan fazlasını elinde bulundurarak fiyatın düşmesine engel oldular.

Arzın yüzde 30’una sahip olacak kadar büyük bir birikim yapan balinalar, kârlı durumda olmasına rağmen satış yapmadı. Balinaların hedefi fiyatın 100 dolara ulaşması olabilir. Ancak Lookonchain, yakın zamanda yeni bir X paylaşımında bulundu. Zincir üstü araştırmacısı, bir cüzdanın yüklü miktarda TRB’yi borsaya yatırdığını belirtti.

TRB soluksuz yükselişiyle güçlü bir direnç noktasına ulaşmış durumda. 80 dolar seviyesi, TRB için kader noktası haline gelebilir. Fiyat bu bölgeden geri çekilirse, düşüş şiddetli bir şekilde gerçekleşebilir. 80 dolar, TRB için 2021 yılındaki fiyat hareketliliğinden gelen bir direnç noktası olarak öne çıktı.

TRB’nin 80 dolardan geri çekilmesi durumunda satış baskısı yoğunlaşabilir ve boğa koşusu sona erebilir. Düşüş 74,13 dolara kadar hızlı bir şekilde meydana gelebilir. Bu bölgenin kaybedilmesi, sırasıyla TRB’yi 69 dolara ve 67 dolara itebilir. 67 dolar bölgesinin kaybedilmesi halinde TRB, keskin bir düşüş ile 60 dolardaki psikolojik desteği test edebilir.

Balinaların satışa başlaması, düşüşün hızlı ve keskin bir şekilde gerçekleşme ihtimalini masaya koyuyor. Ancak TRB, 80 doları aşarsa yükselişini 100 doları hedefleyerek devam ettirebilir. 80 dolardaki yıllık direnç aşılırsa, 85 ve 90 dolar seviyeleri ön plana çıkıyor. Tüm bu bölgelerin iştahlı bir şekilde geçilmesi halinde TRB, 100 dolara kısa sürede iğne atabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x