TRB, balinaların baskısıyla karşı karşıya kalabilir! • Coinkolik
Yükleniyor...

TRB, balinaların baskısıyla karşı karşıya kalabilir!

25 Ağustos'tan bu yana yüzde 550 yükselen TRB'de toplam arzın yüzde 30'undan fazlası balinaların elinde.

TRB balina

25 Ağustos’tan bu yana yüzde 550 yükselen TRB’de toplam arzın yüzde 30’undan fazlası balinaların elinde.

Lookonchain, son zamanların popüler kripto parası TRB ile ilgili çarpıcı bir veriyi paylaştı. X platformu üzerinden paylaşımda, TRB’ye karşı düşüş yönlü işlem açmak isteyen trader’ların bu verilerden yararlanabileceğini dile getirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Söz konusu verilere göre, TRB toplam arzının yüzde 30’undan fazlasını elinde tutan balinalar, kazanç sağlamalarına rağmen henüz satış yapmadı.

Balinalar TRB’yi elinde tutuyor

Lookonchain birkaç aydır keskin yükselişlere imza atan TRB ile ilgili çarpıcı bir veriyi paylaştı.

Yeni açılan bir cüzdanın 1,14 milyon dolarlık TRB’yi Binance’ten çektiği açıklandı. Borsadan TRB çıkışlarının devam ettiğine dikkat çeken Lookonchain, token fiyatının 25 Ağustos’tan bu yana yüzde 550’lik bir yükselişe imza atmasına da değindi.

Zincir üstü araştırmacısı, TRB balinalarının cüzdanlarını da ortaya çıkardı. Bu balinalardan biri TRB arzının yüzde 21’ini elinde bulunduruyor. Balina, ortalama 22 dolar maliyet ile 539.746 TRB biriktirdi. Token’dan 14,5 milyon dolar kazanan balina henüz satış yapmadı.

Diğer taraftan, yedi adet balina cüzdanının elinde de TRB arzının yüzde 13’ü bulunuyor. Bu balinalar da TRB satışı yapmadı. Yedi cüzdan toplamda 10 milyon dolardan fazla kâr elde etti.

Lookonchain, balinaların oldukça kazançlı bir konumda olduğunu ve TRB arzının neredeyse üçte birine hakimiyet kurduklarını ifade etti. Zincir üstü araştırmacısı böylece bu balinaların satış yapma potansiyelini ön plana çıkardı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x