Yükleniyor...

Istanbul Blockchain Women Use-Case Webinar Serisinin Son Buluşması 7 Nisan’da!

Kadınlara teknoloji ve Blockchain özelinde pozitif ayrımcılık sağlayacak sosyal sorumluluk projeleri üreten ve bu projeler sayesinde bilişim sektöründe kadın istihdamını artırarak, kadınların üretim ekonomisinde daha çok yer almalarını sağlamayı misyon edinen Istanbul Blockchain Women'ın Use-Case serisi kripto para borsası Paribu sponsorluğunda devam ediyor.

Istanbul Blockchain Women Use Case Webinar Serisinin Son Bölümü 7 Nisanda

Kadınlara teknoloji ve Blockchain özelinde pozitif ayrımcılık sağlayacak sosyal sorumluluk projeleri üreten ve bu projeler sayesinde bilişim sektöründe kadın istihdamını artırarak, kadınların üretim ekonomisinde daha çok yer almalarını sağlamayı misyon edinen Istanbul Blockchain Women’ın Use-Case serisi kripto para borsası Paribu sponsorluğunda devam ediyor.

Serinin yeni bölümünün konuğu Dr. Gokce Philllips olacak ve Philllips “Kripto Paralar ve Token Ekonomisi, CryptoIndexSeries’ten Yeni Bir Bakış Açısı” başlıklı sunumu ile izleyicilerle buluşacak.

7 Nisan 20.00’da gerçekleşecek olan webinar’a katılım için buradan devam edebilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner