İtalyan Merkez Bankası, Polygon ve Fireblocks ile iş birliği yapacak • Coinkolik
Yükleniyor...

İtalyan Merkez Bankası, Polygon ve Fireblocks ile iş birliği yapacak

İtalya Merkez Bankası, Polygon ve Fireblocks ile DeFi alanında iş birliği yapacağını duyurdu.

italya bayrak aa 1496259

İtalya Merkez Bankası, Polygon ve Fireblocks ile DeFi alanında iş birliği yapacağını duyurdu.

İtalya Merkez Bankası’nın Milano Hub’ı, Cetif Danışmanlık ve Polygon Labs tarafından yönetilen bir DeFi tokenizasyon projesini destekleme kararı aldı. Proje, güvenlik token’ları ekosistemini araştırmak amacıyla kuruldu ve ticari amaç gütmeyecek.

İtalyan Merkez Bankası, Cetfi Danışmanlık ve Polygon Labs tarafından yönetilen DeFi projesini destekleyecek

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İtalya Merkez Bankası, Cetif Danışmanlık ve Polygon Labs tarafından yürüteln bir DeFi tokenizasyon projesini destekleme kararı aldığını açıkladı.

Cetif Danışmanlık’ın genel müdürü Imanuel Baharier, DeFi’ın denetlenen kuruluşlar için güvenli ve açık bir işletim ortamı haline gelmesi için koşullar yaratmanın önemine inandıklarını belirtti. Proje, kurumsal piyasa katılımcılarının düzenleyici yönergeleri uyarken DeFi ortamında faaliyet gösterebilmesine olanak tanımak için çalışacak. Lionity platformunu geliştirerek kurumsal düzeyde otomatik piyasa yapıcı hizmeti sunacaklar.

Bu proje, Polygon Labs, Fireblocks ve diğer kuruluşlarla işbirliği içindedir. İtalyan bankaları, varlık yönetimi şirketleri ve diğer on finans kurumu da projeye katılacak.

polygon matic

Proje, Milano Hub’ın ikinci teklif çağrısı sırasında seçilmiş ve fintech kategorisinde yeşil ışık alan yedi projeden biri olmuştur. Proje, uzman tavsiyesi ve derinlemesine düzenleyici araştırma desteğiyle altı ay boyunca Milano Hub tarafından desteklenecek.

Menkul kıymet tokenizasyonu, Blockchain teknolojisinin gelişmekte olan bir alanıdır. Citi GPS’nin tahminine göre, tokenize edilmiş menkul kıymetler piyasası 2030 yılına kadar 4 trilyon ila 5 trilyon dolar değerinde olabilir. Özel sermaye ve girişim sermayesi, tokenize edilmiş menkul kıymetlerde önde gelmektedir ve ardından gayrimenkul gelmektedir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x