Yükleniyor...

JPMorgan’ın Gemini ile İpleri Koparacağı İddia Edildi

Ortaya atılan iddialara göre, ABD bankacılık devi JPMorgan (JPM), Winklevoss kardeşlerin sahibi olduğu Gemini ile iplerini koparıyor.

jpmorgan bankacilik gemini

Ortaya atılan iddialara göre, ABD bankacılık devi JPMorgan (JPM), Winklevoss kardeşlerin sahibi olduğu Gemini ile iplerini koparıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçtiğimiz gün CoinDesk, gündeme bomba etkisi yaratan bir iddiayı ortaya attı. CoinDesk’e göre, bankacılık sektöründeki devlerden JPMorgan, kripto para borsası Gemini ile ilişkilerini sonlandırdı. Ayrıca CoinDesk, JPMorgan’ın Coinbase ile ilişkilerinin bozulmadığını ve iş birliğinin devam ettiğini belirtti.

JPMorgan ve Gemini İddiası Dikkat Çekti

CoinDesk’in ortaya attığı iddiaya göre, bankacılık devi JPMorgan, kripto para borsası Gemini ile yürüttüğü operasyonları sonlandıracağını duyurdu. Bu iddia, dün gece saatlerinde ortaya çıksa da henüz JPMorgan tarafında bir açıklama gelmedi.

Geçtiğimiz yıl Gemini, Genesis ile yaşadığı problemler neticesinde binlerce müşterisinin mağdur olduğunu ve 1 milyar dolara yakın bir alacağı olduğunu belirtmişti. Winklevoss kardeşler ile Genesis arasında geçen çetin hukuksal mücadelesinde, Gemini’nin haklarının korunması için yoğun mesai harcandı. Bu süreçler, Gemini’nin de iflas edebileceğine yönelik iddiaları ortaya çıkarmıştı.

Gemini’nin Genesis ile yaşadığı hukuksal süreçlerin ardından, yeni bir iddia ile gündeme gelmesi de dikkat çekti. CoinDesk, JPMorgan’ın Gemini’ye sunduğu hizmetlerini durduracağını aktardı.

Gemini tarafından bu iddialar yalanlanırken, JPMorgan tarafından bir açıklama gelmedi.

Ayrıca, Gemini’nin hukuksal süreçlerle mücadele ettiği Genesis ve CoinDesk, Digital Currency Group‘un alt şirketleri olarak hizmetlerini sürdürüyorlar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x