Yükleniyor...

Justin Sun, Binance’ten 200 Milyon Dolar Çekti!

Tron (TRX) kurucusu ve Huobi danışmanı Justin Sun, Binance borsasından kişisel cüzdanlarına 200 milyon dolar çekti.

Justin Sun Binanceten 200 Milyon Dolar Cekti

Tron (TRX) kurucusu ve Huobi danışmanı Justin Sun, Binance borsasından kişisel cüzdanlarına 200 milyon dolar çekti.

Huobi hakkında dönen söylentiler ve borsa tarafından gelen yalanlamalar gündemde sıcaklığını koruyor. Kripto para piyasasında yaşanan düşüşün arkasında da bu iddialar yer alıyor. Popüler kripto para borsası Huobi, iflas yönündeki iddialar üzerinden eleştirilerin hedefinde yer alıyor. Tüm bu süreçlerin sıcaklığında, yeni bir gelişme yaşandı. Tron kurucusu ve Huobi danışmanı Justin Sun hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Yakın zamanda Sun, Binance‘ten 200 milyon dolarlık bir para çekimi yaptı.

Justin Sun, 200 Milyon Dolarlık Bir Varlığı Kişisel Cüzdanına Aktardı

The Block tarafından yapılan habere göre, Tron kurucusu ve Huobi danışmanı Justin Sun para çekme işlemi gerçekleştirdi. Sun, Binance’ten kişisel cüzdanlarına bir dizi işlem ile 200 milyon dolar çekti.

Kripto para borsası Huobi hakkında ortaya atılan iddialar, Huobi ekibi ve Sun tarafından yalanlamıştı. Ancak, kripto para piyasasındaki panik havası halen daha devam ediyor. Kripto yatırımcıları FTX çöküşünden sonra diken üstüne hareket ediyor.

The Block tarafından yapılan bu haberde, Sun tarafından gerçekleştirilen bu para çekme işleminin panik havasını şiddetlendirdiği yer aldı. Sun, geçtiğimiz aylarda yaklaşık 1.1 milyar dolarlık bir varlık çekimi daha yapmıştı. Bu çekimin, Huobi‘yi desteklemek için gerçekleştirildiğine dair söylentiler yer aldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner