Kasım ona yaradı: Mask Network (MASK) yükselişte! • Coinkolik
Yükleniyor...

Kasım ona yaradı: Mask Network (MASK) yükselişte!

1 Kasım itibariyle çıkışa geçen Mask Network (MASK) yüzde 37'lik yükselişe imza attı.

MASK yükseliş

1 Kasım itibariyle çıkışa geçen Mask Network (MASK) yüzde 37’lik yükselişe imza attı.

Kripto para piyasası, yükselişlerin bol yaşandığı Eylül ayını geride bıraktı. Eylül ayında BTC yüzde 35’in üzerinde yükselirken, altcoin’lerde iki katına varan artışlar gözlemlendi. Büyük bir beklentiyle geçen Eylül ayından sonra, düşüşlerin yaşandığı bir Kasım ayı ortaya çıktı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kasım ayında kripto piyasası düşüş bazlı hareketlilik sergilerken, MASK dikkat çeken yükselişe imza attı. Web3 ve merkeziyetsiz sosyalleşme platformu Mask Network’ün token’ı MASK, Kasım ayı başlangıcından bu yana yüzde 37’lik artışa tanıklık etti.

Mask Network (MASK) yükselişini sürdürüyor

Mask Network (MASK), güçlü bir Kasım başlangıcı yaptı. Popüler kripto para birimi, 1 Kasım tarihinde 2,825 dolar seviyesindeyken, gün içerisinde 3,873 dolara yükseldi. MASK’ın yükselişi, 3,456 dolar direncinin kırılmasıyla boğa sinyali verdi.

MASK grafik analizi

MASK, direnç noktalarını bir bir aşarak dikkatleri üzerine çekti. MASK’ın yükselişi, 3,456 dolar direncinin kırılmasıyla şiddetlendi. Popüler kripto para birimi 3,873 dolara iğne attı. Ağustos’tan gelen 3,456 dolar direnci, güncel durumda destek noktası haline geldi.

MASK’ın yükselişe devam etme potansiyeli bulunuyor. MASK, günü bu fiyat bölgesinde geçirmesi halinde, 3,873 doları tekrar test edebilir. 3,873 dolar direncinin kırılması halinde MASK, Temmuz’dan bu yana en yüksek fiyat seviyesine ulaşacak. MASK’ın yükselişi, 4,142 dolara kadar sürebilir. Bu fiyat bölgesinin aşılması halinde, MASK tarafında 4,264 dolar görülebilir. Popüler kripto para biriminin önüdeki diğer direnç noktaları ise sırasıyla 4,346 dolar ve 4,5 dolar olacaktır.

Piyasa koşullarının tersine dönmesi ve düşüş yaşanması halinde MASK, eski direnç noktası olan 3,456’yı test edebilir. Bu desteğin kırılması halinde 3,128 dolara kadar keskin bir düşüş yaşanabilir. Popüler kripto projesi, bu düşüşte 3,261 dolar seviyesinde yer alan likiditeyi temizleyebilir. Son olarak MASK, düşüşün sürmesi halinde 2,821 dolardaki ana destek noktasına temas edebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x