Yükleniyor...

Kaspa (KAS) ATH yaptı! Yükseliş hedefi ne?

Popüler kripto para birimi Kaspa (KAS), son 24 saatte yüzde 20'lik yükseliş gerçekleştirerek ATH tazeledi.

kaspa kas yükseliş grafik

Popüler kripto para birimi Kaspa (KAS), son 24 saatte yüzde 20’lik yükseliş gerçekleştirerek ATH tazeledi.

Kripto para piyasasının yükseliş yönlü ilerleyişi, birçok kripto para biriminin ATH (tüm zamanların en yüksek seviyesi) gerçekleştirmesine yol açtı. Boğa iştahıyla yükselen kripto piyasasında, birçok kripto projesi ön plana çıktı.

Ghostdag protokolünü kullanan ve PoW (Proof of Work) mekanizmasına sahip Kaspa, yükseliş piyasasında dikkatleri kendisine çekmeyi başardı. Kaspa’nın yerel token’ı KAS, son 24 saatte yüzde 20’lik yükselişe imza attı ve ATH tazeledi.

Kaspa (KAS) zincirlerini kırdı: Yüzde 20 yükseldi

Geçtiğimiz yılın en popüler kripto projesi olan Kaspa (KAS), hızlı bir yükseliş ile zirveye yerleşmişti. Kaspa, PoW (Proof of Work) yapısına sahip olması nedeniyle, Bitcoin’e farklı bir alternatif olarak gösterildi. Kaspa, yükselişiyle birlikte kripto para piyasasında bir dönem PoW furyasının esmesine de katkı sağladı.

2023 yılındaki sansasyonel yükselişiyle zirveye yerleşen Kaspa, yeni yıla sessiz bir giriş yapmıştı. Kaspa, 2024’ün ilk ayında sakin bir fiyat hareketliliği sergilese de Şubat ayında zincirlerini kırdı. KAS yükselişi devam edecek mi? Beklentiler neler?

kaspa kas grafik analiz

KAS, kripto piyasasının pozitifliğini fırsata çevirerek yükseliş gerçekleştirse de biraz geç kalmış olabilir. Kripto para piyasası, uzun süredir devam eden yükseliş yönlü hareketliliği düzeltmeye çevirebilir. Bu durumda KAS, oluşturduğu zirve noktasından geri çekilme yaşayabilir. KAS, düşüşe geçmesi halinde 0,1486 dolara kadar geri çekilme yaşayabilir. Bu destek noktasının kaybedilmesi halinde KAS, keskin bir şekilde 0,13 dolara kadar düşebilir. 0,13 dolar desteği, KAS’ın yükseliş yönlü hareketliliğinde önemli bir görev üstleniyor. Popüler kripto para birimi bu bölgeyi kaybederse yükseliş trendi sona erebilir ve fiyat 0,115 dolar desteğini hedefleyebilir.

Diğer taraftan KAS, yükseliş yönlü hareketliliğini sürdürmesi ve alıcıları çekmesi halinde tekrar ATH noktası olan 0,1673 doları test edebilir. Bu bölgenin aşılması halinde KAS, ATH tazeleyecek ve yeni zirve noktasını belirleyecektir. KAS için olası zirve noktaları 0,18 ve 0,195 dolar olabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner