Yükleniyor...

Keyrock, Ripple’ın da Olduğu Turdan 72 Milyon Dolar Topladı

Piyasa yapıcı Keyrock, yatırımcılar arasında Ripple'ın (XRP) da olduğu finansman turundan 72 milyon dolarlık bir fon topladı.

Keyrock Ripplein da Oldugu Turdan 72 Milyon Dolar Topladi

Piyasa yapıcı Keyrock, yatırımcılar arasında Ripple‘ın (XRP) da olduğu finansman turundan 72 milyon dolarlık bir fon topladı.

Kripto endüstrisinin ayı yönlü ilerleyişine rağmen, sektördeki oyuncuların girişimleri tüm hızıyla devam ediyor. Geliştirme ve girişim fırsatı olarak görülen ayı piyasası, yenilikçi ve güçlü projelerin öne çıkmasına da yardımcı oluyor. Tüm piyasanın düşüş yönlü ve likidite eksikliği çektiği günlerde, yatırım turlarından projelere güçlü fon desteği sağlanıyor. Bu yıl öne çıkanlar arasında, Aptos ve Arbitrum oldu. Güçlü projelere yüz milyonlarca dolarlık fon sağlandı. Son olarak piyasa yapıcı Keyrock, katıldığı bir yatırım turundan 72 milyon dolar topladı. Yatırımcılar arasında Ripple da yer alıyor.

Ripple, Ortağı Keyrock için Tebrik Mesajı Yayınladı

Kripto endüstrisinde piyasa yapıcı hizmet veren Keyrock, B serisi yatırım turunda Ripple, SIX ve Middlegame‘den 72 milyon dolar topladı.

Şirket elde ettiği bu finansmanı, Avrupa, ABD ve Singapur‘da altyapı geliştirmeye harcayacak. Ayrıca şirket, ölçeklenebilirlik araçlarına ve düzenleyici lisanslamalara yatırım yapmayı amaçlıyor.

Keyrock‘un kurucu ortağı ve CEO’su Kevin de Patoul, finansmanın Eylül ayında tamamlandığını belirtti. Şirketin bu fonu piyasaya şimdi açıklaması, sektördeki likidite krizinden faydalanmak istemesine bağlandı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x