Yükleniyor...

Kimsenin ismini bilmediği token altcoin’leri ezdi geçti

WRX token haftalık yüzde 9'un üzerinde artış kaydederek piyasadaki birçok popüler altcoin'i geçti.

WRX

WRX token haftalık yüzde 9’un üzerinde artış kaydederek piyasadaki birçok popüler altcoin’i geçti.

ERC-20 tokeni WazirX (WRX), 5 Kasım 2023 Pazar günü ABD doları karşısında yüzde 0,9 arttı. Piyasa değeri 46,55 milyon dolar ve günlük işlem hacmi 615 bin dolar olan token, ABD dolarına karşı haftalık yüzde 9,1 artış göstererek piyasadaki diğer birçok kripto para biriminden daha iyi performans gösterdi.

Buna karşılık, KILT Protokolü, Aidi Finance, Zoo Token, CareCoin, OmniaVerse ve Jeff in Space gibi çeşitli kripto para birimleri, dolar ve Bitcoin karşısında yüzde 1,7 ile yüzde 2,2 arasında düşüş yaşadı. Bu eğilimi tersine çeviren Kitty Inu ve Hokkaidu Inu sırasıyla yüzde 1,9 ve yüzde 1,2 arttı. Ayrıca Lego Coin sabit kalırken Lumi Kredileri yüzde 2,5 yükseldi.

WazirX, platformdaki yeni ürün lansmanlarına da entegre edilen yerel WRX token’ları ile ücret indirimleri ve staking ödülleri sunuyor. WazirX ekosisteminde toplam 962 milyon 646 bin 669 token arzı ve dolaşımda olan 381 milyon 856 bin 872 token arzı ile bu tokenler, stok miktarını ve değerlerini yönetmek için periyodik olarak “yakılıyorlar.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner