Yükleniyor...

Koronavirüse Yakalanan Eski Ripple CEO’su İyileşti

Ripple’ın kurucularından ve eski CEO’su Chris Larsen, koronavirüse (Kovid-19) yakalanmış, ve hastalığı yenmiş.

ripple ceosu koronavirüs yendi

Ripple’ın kurucularından ve eski CEO’su Chris Larsen, koronavirüse (Kovid-19) yakalanmış, ve hastalığı yenmiş. Larsen, kendisi yayınladığı bir açıklama ile Kovid-19’u yendiğini ifade etti. Eski CEO kan bağışını teşvik eden açıklamasında aynı zamanda koronavirüsü yenmesi hakkında da konuştu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Eski Ripple CEO’su Chris Larsen, attığı tweet’e göre Kovid-19’u yenerek tamamen iyileşti. Larsen attığı tweet’e N95 maske taktığı bir fotoğrafını da ekledi. 60 yaşındaki Larsen’in koronavirüse yakalandığını, bu hastalığı yendiğine dair tweet atana kadar kimse bilmiyordu. Şimdi herkes öğrendi ve tweet, kripto para topluluğu arasında viral oldu. Şimdi, Larsen, bu hastalıktan kurtulmak için herkesi, antikor tedavisi gören enfekte hastalara yardımcı olmak için kanlarını bağışlamaya teşvik ediyor. Chris Larsen, Ripple kurucularından birisi olmasının yanı sıra en zengin kripto para kullanıcılarından birisi olması ötürüyle tanınıyor.

Çin’de ilk kez patlak veren COVID-19 hızla dünyaya yayıldı. Hastalık tüm dünyada toplam 1 milyon vakayı ve 50 bin ölümü aştı, bu da birçok ülkede karantinalara ve ekonomik gerilemeye yol açtı. Ripple ve Stellar dahil olmak üzere çok sayıda kripto para birimi şirketi, pandeminin neden olduğu darbeyi hafifletmek için hayırsever çabalar gösteriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x