Yükleniyor...

Kraken’de Para Çekme İşlemleri Aksıyor!

Kraken, kripto fonlama ağ geçidindeki sorunlar sebebiyle para çekme ve yatırma işlemlerinin aksadığını duyurdu.

Kraken kripto

Kraken, kripto fonlama ağ geçidindeki sorunlar sebebiyle para çekme ve yatırma işlemlerinin aksadığını duyurdu.

Kraken, bugün kripto para gecikmeleri başlığıyla bir duyuru yayımladı. Bu duyuruya göre, BTC ve ETH gibi birçok kripto ağ gecidinde yaşanan sorunlar nedeniyle işlemler aksadı. Para çekme ve yatırma işlemlerinin geciktiği aktarıldı.

Binance’ten Sonra Kraken de Gündemde!

Popüler kripto borsası Kraken, ağ problemleri nedeniyle para çekme ve yatırma işlemlerinin gecikmiş durumda olduğunu açıkladı.

Status panelinden bir açıklama yayımlayan borsa, BTC ve ETH gibi büyük ağ geçitleri de dahil olmak üzere birçok fonlama ağ geçidinde aksaklıkların meydana geldiğini duyurdu. Kraken, güncellemelerin devamlı olarak toplulukla paylaşılacağını ve sorunun en kısa sürede çözüleceğini aktardı.

Popüler kripto borsası, tüm sorunların çözüldüğüne dair durum güncellemesi paylaştı. Ayrıca Kraken, vadeli işlemler platformunun bugün saat 13:30 da 10 dakikalığına kapatılacağını ve bakıma gireceğini belirtti.

kraken

Kraken‘de kısa süreliğine yaşanan bu aksaklık, Binance’e dava açılmasından hemen sonra geldi. Kripto yatırımcıları, iki günde iki farklı olayla karşılaştıkları için tedirginlik yaşadı. Ancak borsa, sorunun basit olduğunu ve üzerinde çalıştığını duyurdu. Yaklaşık 3 saat sonra ise, borsanın tekrar tüm sistemlerde sorunsuz çalıştığı açıklandı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner