Yükleniyor...

Kripto Balinaları Sessiz Bir Yılın Ardından Uyanıyor: Peki Neden Metacade Token Satın Alıyorlar? (Sponsorlu)

2022 kripto genelinde zorlu bir yıl oldu.

unnamed 4

2022 kripto genelinde zorlu bir yıl oldu. Kripto balinaları, ayı piyasasının belirsizliği geçene kadar stratejik davranarak nispeten sessiz kaldılar. 2023’ün ayı piyasasının dibini bulduğuna dair umut vaat etmesiyle balinalar uyandı ve Metacade olarak bilinen heyecan verici yeni bir projeye balıklama atlıyor gibi görünüyorlar.

Metacade, kendisini GameFi devriminin merkezinde konumlandıran ezber bozan yeni bir proje ve şimdiden kripto haberlerinde manşetlere çıkmaya başladı. Metacade ekibinin whitepaper‘ında ortaya koyduğu ayrıntılı planlara yanıt olarak, proje presale aşamasında yoğun bir ilgi gördü ve sadece 17 hafta içinde inanılmaz bir şekilde $13.6m yatırım topladı. Proje hiçbir şekilde yavaşlama belirtisi de göstermiyor.

Web3 teknolojisi Metacade’in oyuncuların ilgisini çekebilmesine yardımcı olabilir mi?

GameFi, Web3’ün blok zinciri teknolojisinin sunduğu finansal avantajları oyun dünyasına taşıyan yenilikçi bir sektördür. Bu durum, oyuncular için kapsamlı ve sürükleyici bir platform sağlayan Metacade gibi projelerin, merkezî olmayan finanstan (DeFi) türetilen işlevselliği uygulayarak yeni gelir kanalları sağlayabileceği anlamına geliyor.

Bunun bir sonucu olarak Metacade, oyuncularının oyunlardan yeni gelir kaynakları elde etmelerini sağlayabiliyor ve ana akım endüstri sunulan faydaların farkına vardığında hiç şüphesiz büyük ölçüde benimsenecektir. Bu, kripto balinalarının projeye bu kadar büyük bir ilgi göstermesinin nedenlerinden yalnızca biri.

Aslında bu alan o kadar büyük bir potansiyele sahip ki, saygın kripto borsası Crypto.com’un yaptığı araştırma, blok zinciri oyunlarının 2025 yılına kadar 50 milyar dolar değerinde olabileceğini ve sektörün geleneksel oyunlardan on kat daha fazla büyüyebileceğini gösteriyor.

Bu büyüme potansiyeli, yatırımcıların Metacade konusunda büyük heyecan duymasının nedenlerinden biri. Metacade ekibi tarafından özetlenen planlar, Metacade’in GameFi için bir merkez haline gelmek amacıyla uyguladığı gerçekçi stratejiyi çok açık bir şekilde ortaya koyuyor. Metacade, dünya genelindeki 3 milyardan fazla oyuncunun çok büyük bir kesimine hitap eden geniş ve sürükleyici bir oyun deneyimi sunarak pazarın büyük bir bölümünü hızla ele geçirebilir.

MCADE 2023’te 1 dolara ulaşabilir mi?

MCADE tokenı Metacade ekosisteminin temel işlevselliği için çok önemlidir ve bu nedenle platformdaki kullanıcı sayısı arttıkça MCADE fiyatı üzerindeki yukarı yönlü baskının da artmasını bekleyebiliriz.

Bir diğer önemli faktör de MCADE tokenının tasarımının yatırımcı dostu olması ve tokenın yalnızca 2 milyar token arzına sahip olmasıdır. Ayrıca, stake etme seçeneklerine de sahiptir; dolayısıyla token sahipleri, elde tuttukları tokenlardan pasif bir gelir akışı elde edebilmektedir.

Teknik bültenler ve agresif bir pazarlama stratejisi ile birlikte bu faktörlerin hepsi 2023’te devreye girecek, yani birçok kişi yıl sonuna kadar 1 doların nispeten muhtemel olduğunu düşünüyor. Düşük arz, projenin yalnızca 2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olmasını gerektireceği anlamına geliyor ki bu da bugüne kadarki birçok proje için tüm zamanların en yüksek seviyeleri arasında yer alıyor.

Metacade nedir?

Metacade, gezegendeki en büyük “kazanmak için oyna” (P2E) oyun salonunu inşa ederek, kullanıcıların en sevdikleri hobilerini gerçekleştirirken gelir elde etmelerini sağlayarak oyun dünyasında bir değişim yaratmayı amaçlıyor. Projenin toplam pazar büyüklüğünü (TAM) en üst düzeye çıkarmak için bu konuya kapsamlı bir şekilde eğiliyor. Farklı oyun tarzlarının ödül sistemine dâhil edilmesine izin verecek ve sektördeki en geniş oyun kütüphanesini sunacak olan Metacade büyük bir başarıya imza atacak gibi görünüyor.

Tüm bunlar, teknik bültenler yayınlandıkça ve projenin farkındalığı ana akıma ulaştıkça Metacade’in birçok oyuncuyu kendisine çekmeye başladığını görebileceğimiz anlamına geliyor. Bu da Metacade’e, kripto balinalarının şu anda ele geçirmek için can attığı MCADE tokenına ihtiyaç duyan büyük bir kullanıcı tabanı sağlayabilir.

MCADE nasıl çalışıyor?

MCADE yardımcı tokenı ekosistemin para birimi olarak tüm değer alışverişlerinde ve ödül sistemini güçlendirmsinde kullanılmaktadır. Token’ın sağladığı yüksek fayda düzeyi ve sınırlı arzı, kullanıcılar platforma katıldıkça satın alma baskısının artacağı anlamına geliyor.

Proje ayrıca, sahiplerine analistlerden önemli övgüler alan Metagrants programına kadar uzanan yönetim hakları da sağlıyor. Program, oyun geliştiricilerinin fikirlerini Metacade topluluğuna sunmalarına ve MCADE sahiplerinin hangi oyunların fon alacağına dair oy kullanabilmelerine olanak tanıyor. Bu sistem, güçlü kullanıcı katılımı ve büyümenin yanı sıra platforma gelen oyuncular tarafından onaylanmış, en kaliteli oyunların istikrarlı bir şekilde platforma gelmesini sağlayacaktır.

Metacade nadir görülen bir fırsat

Bu kadar büyük bir potansiyele sahip olan Metacade presale’inin kripto haberlerinde genişçe bahsedilmesinin ve kripto balinaları tarafından büyük bir ilgiyle karşılaşmasının sebebi açık. İleriye dönük yatırımcılar projeye yüksek düzeyde ivme kazandırmaya devam ettikçe, presale’in kısa sürede tükenmesi muhtemel. İlgilenen yatırımcıların mümkün olan en kısa sürede projeye bir göz atmalarını öneriyoruz. 
Metacade presale’ine buradan katılabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner