Yükleniyor...

Kripto Borsası Ripio, Florida’da Şube Açıyor

Buenos Aires merkezli kripto para borsası Ripio, ABD'ye ilk girişi olarak Florida'da hizmetlerini açacağını duyurdu.

Kripto Borsasi Ripio Floridada Sube Aciyor

Buenos Aires merkezli kripto para borsası Ripio, ABD’ye ilk girişi olarak Florida’da hizmetlerini açacağını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para borsalarının genişleme ve geliştirme çalışmaları sürüyor. Artan benimsenme oranlarına göre, ülkeler de bu duruma uyum sağlamaya başladı. Güney Kore, Singapur, Amerika’nın bazı eyaletleri gibi dikkat çekici konumlarda blockchain girişimleri sürüyor. Tüm bu girişimler arasında, kripto borsalarının lisans alma ve şube açma mesaisi de yoğunlaştı. Son olarak Ripio, ABD’ye ilk defa giriş yapmak için Florida’yı tercih etti.

Kripto Borsası Ripio, ABD’ye İlk Defa Giriyor

Arjantinli borsa Ripio, Ripio Select adını verdiği hizmetlerini Florida’da başlatacak. Eyalette hizmetlerini planlayan borsa, yasal onaylardan da geçti.

Halihazırda ABD’de 600‘den fazla müşterisi bulunan borsa, bu portföye yoğunlaşmış durumda. Ripio Select hizmetiyle birlikte, büyük ölçekli kripto para ticaretine ve işlemlerine çanak tutacak. Florida’daki kurumsal yatırımcıları hedef alan borsa, birinci sınıf hizmet sunmayı amaçlıyor.

Yaklaşık 4.5 milyon kullanıcısı bulunan borsanın, on yıldır faaliyet göstermesi de dikkat çekti. Ripio Select’in teklifi, şirketlere, yüksek net varlığı olan bireylere ve kurumsallara yönelik olacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x