Yükleniyor...

Bu Günler Kripto Koleksiyonları Yatırımı İçin İdeal

Singapur’daki BlockShow Asia 2019’da sahneye çıkan True Global Ventures 3D kurucusu Dusan Stojanovic, kripto koleksiyonları yatırımı için bu günlerin tam zamanı olduğunu dile getirdi.

Kripto Koleksiyonları

Singapur’daki BlockShow Asia 2019’da sahneye çıkan True Global Ventures 3D kurucusu Dusan Stojanovic, kripto koleksiyonları yatırımı için bu günlerin tam zamanı olduğunu dile getirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi bazı yatırımcılar Bitcoin‘i “güvenli liman” bir varlık olarak görüyor ve ekonomik belirsizlik dünyasında bu para birimi yüksek talep görüyor. Ancak Stojanovic’e göre, özellikle oyun sektöründe kripto koleksiyonu da aynı değeri görüyor. Stojanovic, bu koleksiyonların resesyona dirençli varlıklar olarak işlev görebileceğini iddia ediyor.

Neden Kripto Koleksiyonları

Kripto koleksiyonları, tokenlar tarafından desteklenen dijital varlık kategorisidir. Bu kategoride her token benzersizdir ve hiçbiri aynı değildir. Bunlar yakın vadede koleksiyonlar için harika fırsatlar olarak duruyor. Stojanovic, “Gerçekten oyun oynama ve tokenlar hakkında boğalık yapıyorum. CryptoKitties başlangıçtı. Bence şu an bunlar için tam zamanı” dedi.

Stojanovic, futbol kulüplerinin şu anda blockchain oyun alanına katıldığını da ekledi. Geçen ay, Almanya’nın takımı FC Bayern Münih, oyuncularının dijital koleksiyonlarını üretmek için Stryking Entertainment ile bir ortaklık yaptığını açıkladı. Sacramento Kings ayrıca yakın zamanda Ethereum merkezli Kaiju oyuncaklarının yaratıcısı CryptoKaiju ile bir blockchain tarafından yönlendirilen benzersiz, sınırlı sayıda koleksiyonlar oluşturmak için yeni bir işbirliğini duyurdu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x